APK dosyalarını tek tıkla pc den telefona kurma

Sponsorlu Bağlantılar

altay89

altay89

Üye
link kırık :ağlarım:

gs-player

Üye
sorun veriyor...USB Ile baglanamadi diye...

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
olmuyor
driver bir türlü tanıtamadım

denizgedik

denizgedik

Üye
Driver zaten güncel diyor yüklerken internetten de bakıyorum yine güncel diyor benim için çok önemli bişey hiç launcher yok telde yüklicem ama driver sorunu diyor yüklemeye çalışınca,

sartre

sartre

Üye
aynı driver sorunu bende de oldu.nasıl yapıcaz bu işi

zelimhan

Üye
Driver zaten güncel diyor bendede.sorunun cevabını konuyu açan arkadaşta bilmiyor.sormayın boşa.Uğraşıp çözüm bulan olursa paylaşsın.Program güzel paylaşımda güzel fakat kimse faydalanamadı anlaşılan.

ahmetzvdr

Üye
indirdim deneyeceğim teşekkür ederim

Antocio

Üye
Galiba daha hızlı yükelyecek bence harika

beyzade111

beyzade111

Üye
Teşekkür ederim.

karamurathan

Üye
birde driver nasıl güncelliyeces onu anlatsan iyi olacaktı programı kuruyorum ama güncelleme yapamadığım için kullanamadım

zemmer

zemmer

Üye
samsung ace s5830 model telefonun bilgisayarda flash bellek gibi görülebilmesi için driver gerekli imiş bu programa ihtiyacım var. birde kies programında telefonun rehberi gözükmüyor yardımcı olur musunuz, şimdiden ilginize çok teşekkürler.

nefreeet_10

Üye
3:usb ile bağladığımız cihazı pc ye tanıtıyoruz.
4:aygıt yöneticisine gidip cihazımızı indirmiş olduğumuz driverler ile güncelliyoruz.

hocam bu adımları nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen biraz daha açar mısın telefonum i9003

CS BETA

CS BETA

Üye
Driver sorununu çözen var mı?

iPhone.4S

iPhone.4S

Üye
bilader birsey anladiysam arap olayim.. sunu dogru duzgun anlatir msin kimse birsey anlamamis yapamiyor!!

ayrica 2 kez tkilayinca 5o tane install.apk aciyor!!!1 bilgisayar kitleniyor icine etti laptopun

• Beğen
Tepkiler: ertanbey
assault79

assault79

Üye
boşuna denemeyin çalışmıyor.

• Beğen
iPhone.4S

iPhone.4S

Üye
calismiyor + laptopun icine etti kitleniyor 2 sefer yeniden baslattim

• Beğen

qkmen

Üye
Driver zaten güncel diyor yüklerken internetten de bakıyorum yine güncel diyor benim için çok önemli bişey hiç launcher yok telde yüklicem ama driver sorunu diyor yüklemeye çalışınca,

aynı sorun işte .s

ertanbey

ertanbey

Üye
benim 4bglık bilgisayarımın ramini kilitledi bilgisayar geçici çöktü bu ne yahu?? Bu programa dikkat bence...

• Beğen
Tepkiler: iPhone.4S
dj_crazyis

dj_crazyis

Üye
wadafone 858 store telefon kilidi sorunu yaşayanlar burayı incelesin. kesin cözüm.

---------- Eklendi @ 23:15:47 ---------- Yazıldı @ 23:14:04 ----------

pardon vodafon 858 smart telefonlar için bu proğram.

Üst Alt