APK dosyalarını tek tıkla pc den telefona kurma

Sponsorlu Bağlantılar

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
APK dosyalarını tek tıkla pc den telefona kurma
bu uygulama pc ye kuruluyor.Amacı bilgisayara indirdiğimiz apk dosyalarını cihaza yüklemek.Birde genelde vodofone orjinal romu olan arkadaşlar market sıkıntısı çekiyorlar.En azından bu programla bir tane dosya yöneticisi kursunlar.mesela olabilir. Ondan sonra artık indirdikleri dosyaları bu dosya yöneticisi ile kurabilirler.İndirdikleri dosyalar sd kart ta ki download klasörüne gider.zaten ondan sonra inen dosyaya tıklamak yeterli.
iNSTALL APK yı şöyle kullanacaksınız.
1:ilk önce exe uzantılı dosyayı pc ye kuruyorsunuz.
2:kurduğumuz programla bir daha işimiz olmuyor.
3:usb ile bağladığımız cihazı pc ye tanıtıyoruz.
4:aygıt yöneticisine gidip cihazımızı indirmiş olduğumuz driverler ile güncelliyoruz.
5:son olarak bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uzantılı dosyaya tıklamak ve çıkan pencereye evet demek.

InstallAPK Uygulaması

USB Drivers

kaynak :
xp,vista ve seven de sorunsuz çalışmıştır.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Noo_Fear, hasan0338 ve 11 diğerleri

ahmetdamar

Üye
Teşekkürler. Büyük kolaylık.

toprakgunes

Üye
telefonu takıp pc ye uygulamaya cıf tıkladıgımda hata verıyor pcdekı uygulamalar android seklıne dondu sanırım bunda bır problem yok acaba usb drıverden kaynaklanıyor olabılırmı gercı telefonuda goruyor pc dosya yonetıcısı olarak yardım edersenız sevınırım telefon samsung galaxy s i897 captivaya saygılar!

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
eğer driverleri güzel bir şekilde tanıttıysanız olmaması için hiçbir neden yok.

toprakgunes

Üye
bu programın pc de cakıstıgı baska bır program olabılırmı acaba cunkı cıft tıkladıgımda ya hata verıyor yada pc kılıtlenme durumuna gelıyor nerdeyse ıslem yapmaya calısıyor ama yapamıyor bısey daha soorucam pcye ındırdıgımızz programı telefonun hafızasına atıp oradamı cıft tıklıyoruz yoksa dırek pc de tıklayınca kuruyormu tele ?

• Beğen
Tepkiler: ertanbey
şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
Direk pc den tikliyorsun dostum

seyhanax76

Üye
link ölmüş :(

platinler

Üye
usb işini halleden varmı?
ben içinden çıkamadım

cep pc ye bağlanıyor usb ile ama program hala usb diyor

fehnw

Üye
dosya yönetisi için verdiğiniz link ölü malesef. ben bu android tel işinde yeniyim. biri bana bu vadofone 945 e nasıl uygulam yüklenir resimli anlatsın duacısı olayım.

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
dosya yönetisi için verdiğiniz link ölü malesef. ben bu android tel işinde yeniyim. biri bana bu vadofone 945 e nasıl uygulam yüklenir resimli anlatsın duacısı olayım.

link güncellendi.

stmaniac

Üye
güncellemeyi yaptım hala modaco.com/usbdriver dan indir diye uyarı çıkıyor

ertu55

ertu55

Üye
ya harbiden şu vodafone 945 kullanımını biri resimli anlatsın allah rızası için yeni arkadaşlar bende olmak üzere androidi çözemedik daha bugün ikinci günüm symbiana da geçmek istemiyorum hiç sıkıldım artık ya:))

psiko34

psiko34

Üye
Hocam sağolun iyi yapmışsınızda modaco dan alıntı yaptığınızı yazsaydınız iyi olurdu

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
Program oradan alıntı.onun haricinde herşeyi kendimiz uğraştık.o zaman birazda siz alintilayinda biz faydalanalim.

Sinyor18

Üye
çalışmadı program

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
Çalışir mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuz.

sumer2003

Üye
teşekkürler.

eskisaid

Üye
kardeş yaw, şu driver meselesini ayrıntılı yazar mısın nasıl yapcam (emeğine sağlıkkkk ;) )

vlkn216

Üye
driver'ları aynı şekilde yaptım ama olmadı android marketten dosya yöneticisini indirdim o şekilde hallediyorum. indirmek isterseniz metago yazın file manager çıkıyor zaten

mkemalynd

mkemalynd

Üye
çok iyi oldu bir daha ığraşmaya gerek yok...

Üst Alt