İpucu apex launcher icon hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

dark3434

Üye
    Konu Sahibi
apex launcher icon hakkında yardım
arkadaşlar apex launcher kullanıyorum.cihaz rootlu.samsung,larda olduğu gibi bildirim gelince icon üstünde bidirimlerin kaç tane olduğunu eposta ve masaj kutusu üstünde rakam olarak gösteriyor.bunun apex launcherde bir ayarı varmı.başka launcher yükleyince mesela s5 bildirim sayıları çıkıyor.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar.

turkishield

turkishield

Üye
Apex notifier uygulamasınıda Apex launcher ile birlikte kurman gerekiyor.

dark3434

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha açarmısınız tam olarak nasıl yapmalıyım icon değişimini.apex notifier kurunca içinde icon varmı yoksa başka bir yerdenmi indiricem ve son olarak uygulamayı nasıl kullanmalıyım.arkadaşlar bildirim olayını halletim teşekkür edeim.iconları asıl değiştirebilirim.

turkishield

turkishield

Üye
biraz daha açarmısınız tam olarak nasıl yapmalıyım icon değişimini.apex notifier kurunca içinde icon varmı yoksa başka bir yerdenmi indiricem ve son olarak uygulamayı nasıl kullanmalıyım.arkadaşlar bildirim olayını halletim teşekkür edeim.iconları asıl değiştirebilirim.
ikon paketi kuracaksın onun için..ikon paketi kurduktan sonra apex ayarlarına gir tema ayarlarından kurduğun ikon paketini seç

dark3434

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim.tavsiye edeciğiniz bir paket varmı.ben özellikle samsung orijinal iconlarını arıyorum.bu paketi nasıl bulurum.

turkishield

turkishield

Üye
teşekkür ederim.tavsiye edeciğiniz bir paket varmı.ben özellikle samsung orijinal iconlarını arıyorum.bu paketi nasıl bulurum.
aynen google yaz samsung orijinal ikon paketi diye :D

Üst Alt