Anycool T838i Görüşleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Anycool T838i Görüşleriniz
anycool t838i alcam bu telefonun kusurları neler faydaları neler birde konyada nerde alabilirm teşekkürler

martel

Üye
bırader ben satıyorum elımde var bır tane sıfır kutusunda yedek bataryası usb kablosu arac sarj aletı var kutusunda ılgılenırsen...fiyat-300 ytl

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
ben alcağım kişi belli ben kusurları ve özellikleri hakkında bilgi almak için açtım

mservank

mservank

Üye
gel veazgeç bu sevdadan adam gibi bir telefon al derim sana

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Ben kullanıyorum fiyat olarak 200 YTLye aldım izmirden...

Artıları Dokunmatik Ekran
tv harika
Harika Ötesi Ses Çıkışı
Çift Hat tabiki
Çift Bluetoothe Aynı anda hem yolluyo hem alabiliyo
tabiki 3gli iki kamera
bu özellikler nokia olsa 1500 den aşağısı olmaz ama

eksi yanları kamerası iyi deil fazla efek yok
tamamen sessiz modu yok ya titreşim ya müzik oluyo titreşimi ve müzigi aynı anda kapatamıyorsun
C silme tuşu yok
Sesi çok gür olması her ortamda iyi durmuyor seviye 1 de kullanıyorum ve çok sesi var hala
tv izlersen dışarı çok ses veriyo kulaklıkta bu sorun çözülüyo

ve bence en önemli eksiği T9 yok bilgine

Anıl Umut

Emekli Yönetici
sesi aşırı fazla çıkıyo en kısıkta bile ses için alacaksan bence al ama genele baktığımızda o kadar alınacak gibi durmuyo

schumici

schumici

Üye
bence hiç ilişmeyin çin mallarına atmayın paranızı sokağa

ffatihh23

ffatihh23

Üye
valla ben aldım 3 gün anca sabredebildim istersen sende bir dene :D herşey öyle dışardan gözüktüğü gibi değil haberin olsun :D sonra demedi deme :D

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
saolun beyler vazgeçtim almıycam

fatihsayi

Üye
sakın alma bende 828 vardı zor kurtuldum nokiadan şaşma kardeşim yok alıcam diyorsan her ay tamir parası 20-30 ödemeye razı olacaksın satarkende kimse almıyo.

yunusbaran

yunusbaran

Üye
efet arkadaşla bende de var ama hiç memnun deilim alcak arkadaşlar tavsiyem almasınlar

kemal0343

Üye
ben 2 aydır kullanıyorum cok güzel tv bir harika ses cok fazla garantili yse alderim

kıro 1

Üye
arkadaşlar bende t838i var hiç memnun degilim cabuk bozuluyor bencede vazgec bu sevdadan

Neverex

Üye
Sakın derim zaten o telefonların SAR değerleri çok yüksek yanibeyne zarar veriyor

nec46

nec46

Üye
arkadaşlar napacaanız ancolly java altyapısı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt