Anycool Marka Cep Telefonlarıyla MSN'e Girin

Sponsorlu Bağlantılar

Mematcan

Mematcan

Üye
    Konu Sahibi
Anycool Marka Cep Telefonlarıyla MSN'e Girin
Arkadaşlar anycool marka cep telefonunuzun wap ayarını yaptıktan sonra
cepten wap a girerek adres yerine

yazıyoruz ve önümüze gelen sayfadan (msn)yazan yere giriyoruz kutucuklara msn adresimizi ve şifremizi yazıp biraz bekledikten sonra giriyoruz

benim anycool marka cep telefonum olmadığı için deneyemedim deneyen arkadaşların cevaplarını beklıyorum.Saygılar...
Alıntıdır!

spywallker

Üye
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
kaç kontor gider_?
sadece anycool larda değil tüm gprs li tellerte olur bence

zahid12

zahid12

Üye
yok sanırım

Mematcan

Mematcan

Üye
    Konu Sahibi
beyler 2-3 kontür heralde gidiyor wap üzerinden

onurcankan

Üye
beyler ben denedim saatte 82köntür gidiyo sakın girmeyin :bann:

sametyelman

sametyelman

Üye
Kontör gidiyor çünki onlıne ınternet üzerinden bağlanıyorsunuz hemde çok güzelde değil ama kontörünüz bolsa denemeye değer tabiki.

coool52

Üye
tesekkürler hapinize

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tşk

oflu001

oflu001

Üye
Arkadaşlar aranıza yeni geldim bu marka tlf lara msn programı yüklenmiyormu acaba buforumdada bu soruna çare bulunamadı sanırım ben biraz araştırma yaparken bu msen programını yüklediğini söyleyen bir kişi vardı bu programı doğubank ta bir iş yerinde yüklettiğini söyledi ama gittiğim halde kimse bu tür program yüklemediklerini söylediler umarım bu sorun çözülür

neu

Üye
arkadaşlar merhaba ben anycool v950 yada v960 cep tel. almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım birde wifi olan telefonların hepsi facebook,youtube gibi sitelere girer mi ? yoksa bunun bir ayrımı varmı yardımcı olursanız sevinirim

kinng

kinng

Üye
arkadasin verdigi seyde sadece site uzerinden online olabilirsiniz cin mali teller icin bu tur uygulamalar yok oyun derseniz var ama bu tur uygulamalar yok zaten msne girmek isterseniz msnin de mobil sayfasinda boyle bisey var sayfa uzerinden online olabilirsiniz bnde turkcellin net paketlerinden var kac kntr gittigi hakkinda bir bilgim yok

123bural123

Üye
ben denedim süper herkezle konuşabiliyorumm süpper ;););)

gokhan_de

gokhan_de

Üye
bu kadar cabaya gerek yok pc de gırdıgınız eduddy.com a gırın orda msn de var yahooda

mtncelik

Üye
internete giripte kontör harcamayan tel varsa bende alim arkadasım nasıl soru ölle o babasının hayrınamı gircen nete elbette gidiyo ben telsim kullanıyorum az gidiyo okadarını sölim 12 saatte 2 kontör civarında tabi kullandığın bayt işi değiştirir

Üst Alt