Anycool-day mobila-general mobile gibi bir telefon satın alacağım yardımcı olurmusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Anycool-day mobila-general mobile gibi bir telefon satın alacağım yardımcı olurmusunuz?
Anycool ve benzeri özelliklere sahip geniş ve dokunmatik ekranlı bir cep telefonu satın almak niyetindeyim. Ama seçim yapmakta zorlanıyorum İstiyorum ki alacağım telefona program yüklenebilsin, java desteği ve sybian işletim sistemi gibi güzel özelliklere sahip olsun ama karar veremiyorum Nokia gibi kaliteli bir telefon kullanmaktayım fakat bu telefonumdada çift sim kart özelliği yok. Şu anda ANYCOOL D 58 almak düşüncem ağır basıyor. Bu konuda uzman ve tecrübeli arkadaşların mesajlarını ve desteklerini bekliyorum n:

schumici

Üye
gel bak bence bu sevdadan vazgeç birader. çin malı telefondan uzak dur. dandik dundik olmasını geçtim herşeyden önce sağlığın için. o telefonların ne kadar radyasyon yaydığı bile bilinmiyo ki tahmin edersin ki piyasadakilerin 2katı olsa şaşırmam. bence kesinlikle uzak dur.

ama illa alcam diyosan; Diğer Cep Telefonları bu bölümede bi konu aç oraya takılan arkadaşlar sana daha yardımcı olabilirler. ama ben yinede almamanı tavsiye ederim

xkadir61

Üye
doğru söylüyorsun kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...