Haber Antutu Benchmark v6 Evrensel Uygulama Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Antutu Benchmark v6 Evrensel Uygulama Mağazada
Popüler benchmark uygulaması Antutu Benchmark, yeni 3D render test aracı ve yepyeni bir ara yüzle Windows 10 Evrensel Uygulama olarak mağazadaki yerini aldı. Uygulama henüz beta sürecinde ve oldukça şık bir tasarıma kavuşmuş.

Lumia 950 XL Antutu benchmark test sonuçları
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve sfgnrl

4MaGuS

4MaGuS

Üye
hemen indirelim deneyelim bakalım kaç puan alacak

BaySerkan

BaySerkan

Üye
güzelmiş birde Garden yazan ekranda takılıp kalmasa testi bitirse çok güzel olacakmış..:angry:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
uygulama test bitince atıyor ancak tekrar girdiğinizde skor gözüküyor lumia 920 şöyle bir skor aldım

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
uygulama test bitince atıyor ancak tekrar girdiğinizde skor gözüküyor lumia 920 şöyle bir skor aldım
iyiymiş. Ben daha lumia 930'da testi tamamlayamadım ama Snapdragon 800'lü Xperia Z1 bu testten 40 bin civarında puan alıyordu.

onursarii

Üye
ben daha yeni indirdim fakat 0.8.0 versiyonunda olduğu görülüyor?
Edit: İlk çıkan uygulama değilmiş, 2. sıradakini indirmek gerekmiş :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia 930 Garden ekranında takılmış gibi görünüyor ama testi tamamlamış. Bu arada 60731 puan sıkı bir rakam.

Ekli dosyalar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Popüler benchmark uygulaması Antutu Benchmark, yeni 3D render test aracı ve yepyeni bir ara yüzle Windows 10 Evrensel Uygulama olarak mağazadaki yerini aldı. Uygulama henüz beta sürecinde ve oldukça şık bir tasarıma kavuşmuş.

Abi bunun orjinali olduğuna eminmisin :hmmm Geliştiricisi de farklı görünüyor . Orjinalinin geliştiricisi Antutu bunda çince bişeyler yazıyor .

4MaGuS

4MaGuS

Üye
iyiymiş. Ben daha lumia 930'da testi tamamlayamadım ama Snapdragon 800'lü Xperia Z1 bu testten 40 bin civarında puan alıyordu.
920 için iyi o zaman, ama 930 baya fark attmış benim cihaza artık değiştirmek mi gerek ne
lumia 930 Garden ekranında takılmış gibi görünüyor ama testi tamamlamış. Bu arada 60731 puan sıkı bir rakam.

930 böyleyse 950xl de baya yüksek puan alır rakip modellere baya yakın değerler yani, bu arada ranking kısmında diğer cihazların kaç puan aldığı gözüküyor lumia 950xl 4 sırada 83976 puan almış note 5 i kıl payı geçmiş

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
920 için iyi o zaman, ama 930 baya fark attmış benim cihaza artık değiştirmek mi gerek ne

930 böyleyse 950xl de baya yüksek puan alır rakip modellere baya yakın değerler yani, bu arada ranking kısmında diğer cihazların kaç puan aldığı gözüküyor lumia 950xl 4 sırada 83976 puan almış note 5 i kıl payı geçmiş
Lumia 950 XL test sonuçlarını konunun ilk mesajına ekledim. ama Lumia 950 70 bin puan almış.

boran9999

boran9999

Üye
İlginç

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
genelde bir kaç defa üst üste yapınca skor düşer deniliyor mantıken öyle ama demin bir kez daha yaptım tabi biraz zaman geçti ama bu sefer 32000 puan aldım %10 oynama payı var galiba normaldir, cihaz sarjda iken normalden biraz daha fazla performans veriyor ilk yaptığım testi o yüzden biraz hızlı yaptım son testi kendi pilinde yaptım uzun sürdü ama daha yüksek puan aldım anlamadım (bu yapıyı ilk kurduğumda fark ettim birde device diagno programında anlık işlemci gpus performansıda direk gözüküyor pil tasarrufunda sarjda iken performanslar fark ediyor)

m542tf

m542tf

Üye

Lumia 1520

skynet

Üye
620 full hd test ekranına geldiğinde uygulamadan atıyor :kotu:

skynet

Üye
Beta uygulamadan ne beklersin ki :dry: