AntiGnat v1.00 Türkçe J2ME (Sivrisinek Düşmanı :) )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
AntiGnat v1.00 Türkçe J2ME (Sivrisinek Düşmanı :) )

Sıcak yaz akşamlarında sivrisineklerin istilasına uğramayın diyecem ama demiyorum:D
Doğruluk payı ne kadar bilemiyorum ama, bu programın çıkardığı antrika sesler ile sivrisineklerin çevrenizi terk ettiği söyleniyor:)
Bizim belediye çok iyi çalışıp hergün sokakları ilaclama yaptırdığı için deneme şansım olmadı:D
Birde siz bakın
İyi kullanımlar:D

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dinccine, dilefgar, celal72 ve 16 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sağolasın

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Enteresan mehmet abi gerçekten böyle bişey varmı yaa :D

woo3

Üye
işe yarıyor çünkü gece saat 3 tüm vücudumu kaşıya kaşıya yara ettim ama ben hala uyuyamıyorum sinekler ise benimle dalga geçercesine kulağımın dibinde keman çalıyor bi tane bile öldüremedim neyse açtım forumu bunu indirdim çalıştırdım yattım telefon hala elimde bi baktım sineğin biri geldi telefonu tuttuğum elimin üzerine hem de telefonun bir kaç cm uzağına kondu diğer elimle vurdum öldürdüm evet program sayesinde ilk sineği öldürdüm işe yarıyor ama bunun adı sivrisinek savar değil sivrisinek çeker olmalı

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
işe yarıyor çünkü gece saat 3 tüm vücudumu kaşıya kaşıya yara ettim ama ben hala uyuyamıyorum sinekler ise benimle dalga geçercesine kulağımın dibinde keman çalıyor bi tane bile öldüremedim neyse açtım forumu bunu indirdim çalıştırdım yattım telefon hala elimde bi baktım sineğin biri geldi telefonu tuttuğum elimin üzerine hem de telefonun bir kaç cm uzağına kondu diğer elimle vurdum öldürdüm evet program sayesinde ilk sineği öldürdüm işe yarıyor ama bunun adı sivrisinek savar değil sivrisinek çeker olmalı

Allah iyiliğini versin kardeşim:D
Şuan telefondan girdim msjını okudum ve gülmemek için kendimi zor tutuyorum. Tramvaydayım millet deli dicek diye korkuyorum:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler Abi ;)

castlecity

castlecity

Üye
Sağol kardeş
sinekler üzerinde denizeceğım:)

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.
Avrupalı sivrisineklere karşı işe yaramıyor.
nede olsa avrupalı. :ehe

safak1903

safak1903

Üye
sineklerin yeni korkulu rüyası:ehe

south

Üye
Sesi Açıp Odaya Koyuyorum Sivrisinekler Rahatına Bakıyor.Bu Program Sivrisineklere Müzik Dinletme Programı Olmasın.Belki Biz Bu Seslerden Anlamıyoruz Ama Bu Sesler Onlara Beethoven Senfonisi Gibi Geliyorudur. :D:D:D

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Sesi Açıp Odaya Koyuyorum Sivrisinekler Rahatına Bakıyor.Bu Program Sivrisineklere Müzik Dinletme Programı Olmasın.Belki Biz Bu Seslerden Anlamıyoruz Ama Bu Sesler Onlara Beethoven Senfonisi Gibi Geliyorudur. :D:D:D

Kesinlikle sana katılıyorum dostum:)

1_9_0_5

1_9_0_5

Üye
teşekkürler

eser352

Üye
:d:saol calısıyor evde acıyorum bütün sinekler kaçıyo bazıları ölüyor bile :)

batujan12

batujan12

Üye
Teşekkürler :oke:

STaT!C

STaT!C

Üye

Sinek spreyleri sineklere vız geliyor bu program mı sinekleri bizden uzak tutacak :kop::kop:

ŞŞT ALLO

Üye
:d:saol calısıyor evde acıyorum bütün sinekler kaçıyo bazıları ölüyor bile :)

Kaçıyor mu:allalla: Ben denedim kaçacağına telefonun hoparlörüne yaklaşıyor sonra bir yere konuyor 1 milim dibinde tutuyom banamısın demiyo:aha:

Silence.exe

Silence.exe

Üye
hahahaha işe yaradıgını sanmıyorum ama deniyelim bakalım :D

sero58

Üye
haha guzel :D prog.D

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Saglik.
:maxicep:

--------------- Ekleme ---------------

Emegine Saglik.
:maxicep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...