Anrufen online inglizce versiyonu..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Anrufen online inglizce versiyonu..?
ArkadasLar anrufen onLine'in ingiLizce surumunu nerden yukLeyebiLirim Lutfen yardimci oLucak biri oLursa sevinirim.

tazz2

tazz2

Üye
ingilizce sürüm çalışmıyor

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
Anrufen C.O.C un şuanda ingiLizce versiyonu yoktur ama çikacagi haberini aLmiştim anrufenin eski versiyonu ingiLizce ama açik deiL C.O.C un yarisini cevirebiLme imkanin var ama biraz bozuLuyo oyun ve her girdinde ayni işLemi yapman gerekiyor degmez gercekten cok guzeL bir oyun herkeze tavsiye ederim ben biraz cozdum oyunu 50 LwLde turk oLmadigi için birakmiştim... iyi forumLar ! :ehe

Metin137

Metin137

Üye
kanka beni unutunmu ne güzel oynardık oyunu kontorum olsa paket yapıp yine oynardık ama yok

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
Knk unutmadim sende gidince biraktim işte asLinda şuanda devam etmek istiyorum ama wi-fi iLe giremiyom cozebiLirsem gircem :ehe haber veririm...

Metin137

Metin137

Üye
ben wifi ile girmeyi biliyorum you tübede anrufen diye arat bulursun

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
hm tskrLer arkadasLar en azindan bu biLgiyi aLmıs oLdum :) ben suanda çin versionu'nu oynuyorum surum v.73 ID: qLoXy_33 geLin beraber kasiLaLim nedersiniz :D

- - - Eklendi - - -

asLında onLine oyun oynamiyordum arastirmaya Karar verdim ve SymbianLara gore onLine oyunLarin hepsini araştirdim tasarim muzik ses vs oLarak en guzeL oyunun anrufen onLine oLduğunu anLadim diğerLerini denedim warspear falan hiç guzeL değiL .

Metin137

Metin137

Üye
bence de en güzeli bu bende internet paketi olmadığı için şimdi oynamıyorum şimdi h@ndelr Ile giriyorum oyunda 32 leveldim nick metin137 dragon pet vardı 10000 gold a vardı ama şimdi oynamıyorum kontor atacağım zaman belki yine başlarım

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
hm bende 2 gunden beri oynuyorum hiç türk yok bu böLümde payLaşmayı düşünüyorum beLki unutanLarda vardır bu arada pet ne yeniyim oyunda dahada :D

Metin137

Metin137

Üye
yanında gezdirdiğin bir domuz falan varmı mesela o petir bazı petleri kullanarak üstünde binebilirsin mesela kaplan falan

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
hm anLadım. Yok suan 14 LeveL'im kaç LvL oLunca aLınıyor. Bide skiL aLamadim biLgi verirsen sevinirim.

Metin137

Metin137

Üye
biraz araştır bulursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt