Annenin ölümcül uykusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Annenin ölümcül uykusu
30 günlük bebeğinin üzerinde uyuyakaldı.
14.04.2012 04:58

Olay, İstanbul Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Boran Sokak'ta meydana geldi. Yaşları 6, 5, 2 ve 30 günlük 4 çocuğu bulunan anne C. G. (23), gece ağlayan 'Yağmur' isimli bebeğini emzirdikten sonra yanına yatırdı. Sabah saatlerinde uyanan talihsiz anne, küçük Yağmur'un üzerine yattığını fark etti. Hemen yerinden fırlayarak kalkan C. G., Yağmur'un nefes almadığını anlayınca sinir krizleri geçirdi. Güçlükle sakinleştirilen anne için eve ambulans çağrıldı.
SAVCILIK İNCELEME BAŞLATTIBu arada ihbar üzerine eve gelerek inceleme başlatan savcı ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Ekipleri, annenin ve babanın ifadesini aldı. Olay yeri incelemesinin ardından bebeğin cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
BABA: İÇİM YANIYOR30 günlük kızını kaybeden baba M. G. (26) olay yerinde, "Yüreğim yanıyor. Konuşamıyorum" dedi. Minik Yağmur'un dedesi ise, "Kızımın 4 çocuğu var. Çocuklarla sürekli uğraştığı için zaten çok yoruluyor. Gece emzirdikten sonra yatağına koyarak diğer çocuğa sarılarak uyumuş. Galiba bebek altında kalmış. Çok üzgünüz" diye konuştu.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Allah sabır versin

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çok üzüldüm ya Allah sabır versin inşallah.:(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Çok kötü bir durum :(
Bebeğe ayrı üzüldüm Anneye ayrı
Allah sabırlar versin

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
tempestshine

tempestshine

Üye
23 yaşında ve 4 çocuğu var :oha:
Allah sabır versin.Yazık olmuş küçük kıza

Eykul

Eykul

Üye
Her sene bir tane cocuk mu?

Allah sabir versin... Nasil bir imtihan dir bu Ya Rabbim :s
Galiba Amerika dayki yada Ingiltere hatirlamiyorum ama boyle bir olay olmustu.. Dava acilmisti... Kendi cocugunun olumune sebebiyet olmak nasil cekilmez olsa gerek

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Allah sabır versin :ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt