Annem Sigara İçtiğimi Öğrendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Sigara kötü bırakın lütfen

@Safak

@Safak

Üye
Hazirla kendini sopaya :ehe

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Şimdi sana içme diye oğut verilmez ailen zamanla alışacaktır bağrışmalar kavgalar illaki olacak sende yine kokmamaya sigaranı çakmağını ortalıkta bırakma saygıdan odun verme tavsiyemdr ve içebiliosan kailiteli az iç ha mekteplisen sıkıntı prestije yumulucan :-)

osicik

Üye
güzel bi sopa ye o korkuyla bırak sonra bana dua edersin, bi tarafımı yırtıyom bırakamıyorum şimdi rüyama giriyor.... giden sağlığa mı yansan paraya mı !!!!!

zombaka

zombaka

Üye
Annen baban bir olsun babaannemin tabiri ile bir güzel çalsınlar sana bırakırsın

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Gençler ben bu "stresten içiyorum" lafına pek inanmıyorum. Acizlik gibi geliyor bana. Benim de birçok çok kötü günlerim oldu. Birçok arkadaşım sigara içiyordu. Babam bile içiyordu zamanında ama ben bir kere bile içmedim. Bu bence biraz da kişinin iradesine bağlı. Yemişim günahını , parasını... Kendinize , gençliğinize ve hatta eğer ilerde çocuk sahibi olursanız ailenize yazık ediyorsunuz. Bırakmak zor diye düşünürsen olaya 3-0 yenik başlarsın. Babam 20 yıldır içiyordu ve anlık bir kararla pat diye bıraktı. Siz de bırakabilirsiniz. Bence hiç başlamayın bu işlere. Ayrıca öğrenci adamın paraya ihtiyacı olur. Sigara çok masraflı.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Geçmiş olsun.

KayraBey

KayraBey

Üye
Erkek adam pat diye bırakır...

• Beğen
Tepkiler: -efşan

furkankaya559758

Üye
Babana söylemesi senin hayrına olur. Sigara içmeyi bırakmanı öneririm. Sigara içen arkadaşlarının yanında bulunma.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Iradeliysen birakirsin hocam.
Bunun bizim soyleyecegimiz seylerle olacak bir yani yok.
Birakmayi istersen krali gelse ictiremez.
Biraz da ergence bir konu olmus kusura bakma.

• Beğen
Tepkiler: -efşan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt