Anneler Günü nde Annenize Ne Hediye Alacaksınız??? Fikirlerimizi Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
Anneler Günü nde Annenize Ne Hediye Alacaksınız??? Fikirlerimizi Paylaşalım
Bazı Arkadaşlarımız Fikir Edinmemiş veya Unutmuş olbiliriler
Annelerimizi unutmayalım ertelemiyelim.

hemen hemen herkes geçen sene bir hediye almıştır ve bu sene ne alacağınızı düşünüyorsanız...

herkes geçen sene aldığı hediyeyi yazsın...

diğer arkadaşlara yardımcı olmakla beraber kendimiz için de yeni fikirler almış olursunuz...

ne dersiniz..

başlayalım mı???

ben tam 45 tane beyaz gül 24 kırmızı karanfil almıştım...

45 onun yaşı 24 benim

bulaşık mak.beraber....

bütün annelerin anneler günü kutlanmalı!..:op:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
benim ailem yurt dışında olduğu için sadece telefonla arayabiliyorum :(

canturgay

canturgay

Üye
hiç bişeyy...

leiche

leiche

Emekli Yönetici
en son küçüktüm ablalarımla para biriktirip yeni fırın almıştık

ondan sonra lamanya e. sehir derken ailemden hep uzak oldum.
zaten ailem şu anda arabistanda babamın işi dolayısıyla

FerreT

FerreT

Üye
Bunlar para tuzakları annenize bişey almayın :ehe..Her gün Annelerimizin günü

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
FerreT

FerreT

Üye
Annenizi sevdiğinizi hediye almakla göstermek yanlış..zten anneniz sizi sevdiği için değil hediye için sevinmiştir..:islik Annenizi kıskandırmanın tek yolu babanıza daha fazla sevgi göstermek..O znm hediye filan istemez :op:

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
Annenizi sevdiğinizi hediye almakla göstermek yanlış..zten anneniz sizi sevdiği için değil hediye için sevinmiştir..:islik Annenizi kıskandırmanın tek yolu babanıza daha fazla sevgi göstermek..O znm hediye filan istemez :op:
sevdiğini hediye almakla göstermek değil ki bu,
öyle olsaydı anneme dünya üzerinde sevgimi karşılayabilecek bir hediye bulamazdım.
Özel Bir Gün, Annelere Armağan Edilmiş Bir Gün
bence bir şekilde bu özel günün farkında olduğumuzu belli etmeliyiz annemize

Sırf bizim için geçerli değil bu, annesi çok uzaklarda olanlar, eşini kaybetmiş Anneler...
bir sürü örnek çıkarılabilir

FerreT

FerreT

Üye
Neden özellikle bi gün seçilmiş..hediye verme işini her zaman yapabiliriz...ama sevgi göstermeyi yada Annemizin haklı oldugunu gerçeğini kabullenmeyi her zaman yapamıyoruz malesef..
Annemiz bizimle konusurken umursamaz tavırlarla onu dikkate almamayı,kapıyı çarpıp çıkmayı çoğu zaman yapıyoruz malesef..

Ama her zaman bişey elinin altından kayıp gittiği zaman kıymet anlıyoruz..ama son pişmanlık fayda vermiyor !

karides

Üye
Anne denilince nedense, "Requem for a dream" aklıma geliyor hep.
İzleyeli aylar oldu; ama aklımdan çıkmıyor o garip sahneler.
O kadıncağızın tek isteği, televizyona çıkıp oğlunu ve ölmüş eşini onurlandırmaktı; oysa...

Evet, annelerin kıymetini bilemiyoruz maalesef. Elimizden kayıp gitmeden sevdiğimizi biraz gösterebilsek keşke.

Sözüm gerçek annlere tabi ki.

Bazı anneler vardır ki, hayata yenilmişlerdir çoktan ve (özellikle erkek çocuklarının) kişiliği, tümüyle annelerinin kişisel kaprisleri ve kompleksleri üzerine şekillenir. (Erkek) çocuk, annesinin yenilgilerinden beslenir ve o olgulara karşı son derece agresif olur. Adama bir bakarsınız ana kuzusudur; ama eşine karşı azrail kesiliverir o kuzu. Niye? Çünkü annesi de zamanında şiddet görmüştür babasından ve oğlunun o hareketi anneyi bir şekilde tatmin eder. Zaten, o oğullarda kendilerine eş değil; annelerine yardımcı ararlar. İşte ben böyle anneleri sevmem. Bu nedenle tüm annelerin anneler gününü kutlamayacağım ben.

CEREN

CEREN

Üye
ben daha düşünmedim ama ihtiyacı olan bişey alırım herhalde:)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
daha karar vermedim bakalım...

evet bunlar para tuzakları ya da dedikleri gibi bi tek gün değil hergün anneler günü babalar günü sevgililer günü olsun ama hepimizde biliyoruz ki çok nadir insanlar durduk yere sevdiklerine hediye alıyolar...en azından böyle günlerde sevgimizi ertelemeyerek bi günlüğüne de olsa göstermiş olduğumuzu düşünüyorumm...

ve nazy ark.ımızın dediği gibi diğerleri annelerine hediye alırken hediye alınmayan anneler söylemeseler bile incinir özenirler gibi geliyo bana da ...

bu tarz günlere karşı değilim...sadece çok büyütenlere karşıyım...hediye alınmayınca olay yapılmasına yanii....

omayra

Üye
Bizim ülkemizde kadın, hep ezilir ve çoğunlukla iktidar aracı olarak gördüğü erkek çocuğu sayesinde toplumda bir yer edinir . Kız annesiyse, eziklerin tarafında yer almaya devam eder; erkek annesiyse ezenlerin tarafına geçer, güç kazanır, iktidarı ele geçirir kadın. Kadının ikinci sınıf olarak görülmeye devam ettiği günümüzde, size katılıyorum karides; kadın erkek çocuğu sayesinde yenilgilerinden sıyrılır. Gün gelir, ona bu gücü kazandıran varlık, yani oğlu, başka bir kadının oluverir. Bir nevi iktidar kaybı yaşar kadın. İşte bu nedenle gelin - kaynana çekemez birbirini, zira aralarındaki sürtüşme, basit bir çekememezlikten ibaret değil, iktidar savaşının ta kendisidir.

Kız anneleri her zaman biraz daha naif, biraz daha ezilmiştir benim gözümde. Ama yıllar gelip geçtiğinde, bir dost, sığınacak bir liman, hayata karşı yardımcı aradığında kadın; her zaman en yakınında kızını bulur. O çok sevdiği oğluşu, hayat mücadelesine kaptırır kendini... Kız evlat ise iki eli kanda olsa, yardım eder anne - babasına.

Bunlar benim çevremde gördüklerimden, yaşadıklarımdan, edindiğim tecrübelerimden izlenimler. İstisnalar vardır muhakkak.

Anneliği tatmadım ama, birgün evlat sahibi olursam, sevmediğim türde bir anne olmayacağım :)

Annelerimizi yılın bir gününde anmak elbette anlamsız, kalan günlerde eziyet ediyorsak. Ama küçük bir hediye verip, bol tebessümle sıcacık sarılarak onları sevdiğimizi söylesek dudağımız aşınmaz elbet. :)

Ben anneme çok hoş porselen demlik takımı hediye edeceğim ve onlarla zaman geçireceğim. Belki dersten sonra biraz hava almaya çıkarız onlarla, sahile çay içmeye gideriz birlikte, hoş olur bence :)

neslein

neslein

Üye
annem yanımda deil uzakta o yuzden belki hediye almayabilirim ama aklımda güzel bir yüzük alıp kargoyla yollamak var.
alamasamda bunu yanına gittigimde mutlaka telafi ederim.cünkü anneme sadece anneler gününde deil normal zamanlardada hediye alan biriyim.
bu yıl hediye yollamasam bile arayıp onu cok sewdigimi söyleyip kutlamam ona yetecektir zaten

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hemen hemen herkes geçen sene bir hediye almıştır ve bu sene ne alacağınızı düşünüyorsanız...

herkes geçen sene aldığı hediyeyi yazsın...

diğer arkadaşlara yardımcı olmakla beraber kendimiz için de yeni fikirler almış olursunuz...

ne dersiniz..

başlayalım mı???

ben tam 45 tane beyaz gül 24 kırmızı karanfil almıştım...

45 onun yaşı 24 benim

bulaşık mak.beraber....

bütün annelerin anneler günü kutlanmalı!..:op:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
canım kardeşim ailen yurt dışında olabilir ama senin burada kocamaaan bir ailen var maxicep ailesi

leıhe ye

Altun.

Altun.

Üye
ferret ya imzandaki resim bana çok dokundu yaaa...

safakk

safakk

Üye
almancadan iyibir not birde bahçede yetişen güllerden bir demet yaınada bi öpücük tamamdır:ehe:islik

Üst Alt