Ankaradan acil satilik !! Sifir yurtiçi kayitli motorola razr xt910

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakuza_eren

Üye
    Konu Sahibi
Ankaradan acil satilik !! Sifir yurtiçi kayitli motorola razr xt910
Ankaradan Acil Satılık Motorola Razr XT910 Fatura tarihi 06.01.2013 tarihinde telefonu 2 ay araştırma sonucunda severek Vatan Bilgisayardan aldım.Bir hafta kullandım.Acil Paraya ihtiyacım olduğu için fazla kullanmayıp sıfır ayarda satılsın diye kutusuna koydum.Mağazadan aldığınız gibi ilk günkü gibi sıfır da diyebilirsiniz.Ürünü neden alıp neden satıyor diyorsanız bazı maddi sorunlardan dolayı nakit paraya ihtiyacım var acil onun için satıyorum.Ürün kutulu eksiksiz aparatları kitapçıklar vs. garanti belgesi ( 2 yıl netcell+vatan bilgisayar garantili ) faturası yanında verilecektir.
Not : Ürünü 1 hafta kullanmam rağmen gördüğüm en iyi telefonlar arasında İşlemcisi olsun,ram i olsun hafızası olsun 8 mp led flash fotoğraf makinesi olsun,video 1080p hd kamerası olsun,ıps amoled ekranı olsun internet hızı mp3 kalitesi olsun çok sağlam bir telefon , menülerde, uygulamalarda oyunlarda, pragoramlarda , hd filmlerde olsun takılma yaşamadım gerçekten fiyatına göre en iyi telefonlar arasında diyebilirim.Ürün android 4.0.4 e yükselttim telefon çok daha hızlandı.Telefondan az çok anlayan internet sitelerinden bu motorola razr xt910 u inceleyen bana hak vereceğini düşünüyorum.Fazla söze gerek duymuyorum.Alacak olan kişi kullanınca bana hak verecektir.Bu arada üründe hiçbir problem yoktur herşeyi stabil çalışmaktadır.Ürünü alacağınız zaman herşeyiyle test eder öyle alırsınız.Ürünü internet sitesinden inceleyebilirsiniz ürün beyaz renktedir resimde gördüğünüzün aynısdır.ürün yanında ayrıca 2 tane extra cam jelatini birde koruma kılıfı verilecektir.

FİYAT : NAKİT 740 TL. SON FİYATIMDIR BU FİYATA HİÇBİR YERDE YOK !! ÜRÜN SIFIR SAYILIR !!

Not : İl dışına hesabıma havale yapıldıktan sonra kargo ile gönderilir.

Hemen ulaşmanız için cep num : 0554 939 30 70

QUANTİN

QUANTİN

Üye
resimde ekleseydin keşke

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Bnde hesaba havale yaptım zamanında 700 tl gitti

seninle2009

Üye
arkadaşlar ptt kargoyla kapıda ödemeli alışveriş yapın bu şekilde alışveriş risk başlı başına.
belirlenen ücreti almadan kargo memuru teslimatı yapmaz. ödeme satıcının tc numarasına havale olarak geçer.

alpark

alpark

Üye
1: havale ile kımsenın almasını önermem ya kapıda ödemeli sıfır ürün alacaksanız eğer kapıda ödemeyi secin
2: 2.elde kapıda ödemede ürünü teslim almadan kutuyu açamıyorsunuz sorun cıktığında elinizde kalma olasılığı cok
3: belli baslı siteler ile örnek sanalpazar en az komisyon alan sitedir verir ilanı alıcıda alır her iki taraf içinde bir sıkıntı olmaz en güvenli alısveriş terciğidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...