Ankara'da Yenimahalle Devlet Hastanesi'ne nasıl gidebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Ankara'da Yenimahalle Devlet Hastanesi'ne nasıl gidebilirim?
Arkadaşlar yarın Yenimahalle Devlet hastanesine gitmem lazım. İnternetten adresini vs. buldum fakat EGO'da hangi hat gidiyor bulamadım. Etimesguttan binicem dolmuş olabilir aktarma olabilir. Veya Etimesguttan direkt giden bir sefer var mıdır ? Yaşayanlar ve bilenler varsa bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler.

gutihaz1

gutihaz1

Üye
selamün aleyküm istanbul da yaşıyorum hiç ankara ya gitmedim ama senin için bu bilgileri buldum hatlar iptal olmadıysa belki işine yarayabilir

1-http://

2-http://

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

forever_zest

Üye
Randevu al girersin

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
En azından kafamda bir rota belirlendi gibi teşekkürler. Daha kısa bir yolunu bulmam lazım 10'da orda olucam.

Mert

Mert

Üye
546 falan geçen yıl iptal edildi. batıkent'e gelip gimsanın önünden kalkan 298 hattını kullanabilirsin. diğer alternatif de yeni yapılan sincan metrosu olabilir. botanik durağında inip gidebilirsin

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Batıkent gimsanın önüne gelip, mesa dolmuşlarına binmeyi planlıyordum bende :) Ancak, sorun benim batıkent gimsaya gelmemde :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Neden ki :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bizde toplasan 10 isim anca var.otobüsler de farklı yerlere gitmiyo aynı hepsi 10dkda bir geçiyor :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Egonun Hatlarına Bak Yakın Durak Vardır Metro İle Aktarma Yaparsan O Ayrı Ama 500 Den Yukarısı İstanbul Yolundan Filan Gidiyor Yenimahallenin Oralardan Gidiyor

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır arkadaşlar OSTİM dolmuşlarına bindim tek araç ile hastanenin önünde indim :)

gutihaz1

gutihaz1

Üye
sayende ankara nın toplu taşıma sisteminide öğrenmiş olduk kardeşim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ulusta Atatürk heykelinin orada yada az aşağısında 4 tane minibüs durağı var onlardan hangisi ama.bilmiyorum da kesinlikle biri yeni mahalleye gidiyor çünkü ben gittiydim ankaraya gittiğmde en azından o 4-5 defa bindim o minibüslere

Üst Alt