Ankara'da Güvenilir Telefoncu ( Tanıyan, Bilenler Yardım Etsin )

 • 22 Temmuz 2014
 • 1533 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Arkadaşlar eğer içinizde telefoncu tanıyan, bilen varsa yazsın. Ama güvendiği bir telefoncu yazsın. Elimdeki L520'yi satacağım. Eğer güvenilir cihazı olan biri bulursam takas yapacağım. Böyle bildiğiniz telefoncusu olanlar yazsın lütfen. Kızılaydakiler acayip çakal çıktı. 150 lira verdi bazıları. Telefon değeri en az 300 lira. Hani gerçekten işten anlayanları arıyorum. Şimdiden teşekkürler :)
   


  Yazan: emz
 2. valla bilmiyorumda sıfırı 450 500 olan makineye telefoncu bence max 250 verirki 300 e kendisi satsın oda hatır ıcın obur turlu karsız almaz bence benimde 300 liralık makineye 150 lira diyolardı ankarada satmadım kardesime verdim
   
 3. emz

  emz
  ama benim güvenilir aramamın nedeni benim cihazıma verdiği fiyat değil, bana satacağı cihaza ayar çekmemiş olması. Hani ben ekranı kırık telefonu kendisi değiştirmiş olanı gördüm. Çok bariz belli ediyordu kendini. Sorunca hiç içi açılmamış diyor. Hani satın alacağım cihazı orijinal olarak satan, kazık atmayan birini arıyorum. Ondan dolayı. Değeri neyse onu versin. Ona lafım yok ;)
   
 4. o konuda haklısın bir tane vardı ankarada kapattı gitti beypazarına ondan alıyordum bende
   
 5. emz

  emz
  Bende öyle birini arıyorum. İnşallah bulursam çok işim düşer ona ama bulamadım birini. Bakalım artık kısmet.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 04:59