Ankara Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi - Lütfen Bu Hastaneyi Sık Sık Ziyaret Edin

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Umarım aranılan kan bulunur.

huri$

huri$

Üye
in$allah mustafa ama boyle olmayacak ben salih baba diye bir arakada$a tanidiklarina duyursun diye mesaj yazdim bakalim ne olacak belki ondan bi haber cikar haala bulunamadi diye haber aldim
bakalim dualar ediyorum dilerim cocuk iyidir
ve dilerim offff:( cok sey diliyorum sonuc iyi olsun

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
İnşallah ablacım..

huri$

huri$

Üye
offff hiç haber yokkaç gun oldu
ne oldu acaba yaa iyice meraklandiim:(
bulundumu bulunamadimi kotu bi$ey olsaydi duyulurdu deyip avunuyorum ama insallah kotu bi$ey olmami$tir

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Kötü bir şey yoktur ablacım..
Kalbini ferah tut.. ;)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Yanıtlar Tarih
hidayet hacettepe üniversitesi araştırma sonuçları Sağlık Köşesi 12

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt