Aniden Yola Atlayan Çocuk Az Kalsın Takcisi Çarpıyordu

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Aniden Yola Atlayan Çocuk Az Kalsın Takcisi Çarpıyordu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Buğra

bilisimler

bilisimler

Üye
Herşeyde aceleci davranıyoruz. Sonuç hüsran :nono:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve bilisimler
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Ben geldim. Şimdi suçu sana atıcam:ehe
Arabanın önüne kamerayı koymuşsun adam alışkanlıktan poz vermeye kalktı suç orda senin. Adamın hevesini de kursağında bırakmışsın

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
O Çocuk Benim Önüme Atlasa İner Döverdim Heralde :D Allah Göstermesin Çarpsan Bi Ayrı Dert Çarpmasan Bi Ayrı Dert
Aynen insan sinir olur dayak yiğecek hareket yapıyor :gul: kaza affetmez geri dönüşümü yok

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ben geldim. Şimdi suçu sana atıcam:ehe
Arabanın önüne kamerayı koymuşsun adam alışkanlıktan poz vermeye kalktı suç orda senin. Adamın hevesini de kursağında bırakmışsın
Ne Kamerası Alkol Bey :oha: Ben Şuçsuzum :mahcup:
Aynen insan sinir olur dayak yiğecek hareket yapıyor :gul: kaza affetmez geri dönüşümü yok
Tabiyki.Çarpsan Ailesiyle Ayrı Uğracaksın Bide Karşı Taraf Yalancı Şahit Tutar 4 5 Kişi Çok Hızlı Geliyodu Cep Telefonu Kullanıyodu Bİlmem Ne Diye Al Başına Belayı.Gerçekten Araç İçi Kamera Çok Önemli Hatta En Son Başka Yerde Bu Gönderime Şu Şekilde Yorum Yapıldı Aynen Aktarıyorum " 4 yıl önce ben çarptım. Zihinsel engelli bir gence orta refüjden koşarak çıktı yaralandı mahkeme 2 yıl sürdü ortaya yalancı şahitler çıktı namusum ve şerefim üzerine yemin ederek diyerekte. Raporda asli suçlu olmasına rağmen. Sinir stres duruşmalar nihayetinde 1,5 yıl önce bitti. İstekleri olmadı mahkeme 2bin tl ve mahkeme masrafını bana bıraktı. Demem o ki aman dikkat ha birde araç kameranız her daim olsun. O olaydan sonra bende kamera her daim kayıtta. Yoksa al başına stres, mahkeme, duruşmalar vs vs." Böyle Kansız İnsanlar Var Maalesef.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
neler var neler, adam çocuğuna bakmıyor çocuğu dediğin gibi yola atlıyor sonra uğraş dur vicdan yok, ne kopartabilirsem diye uğraşıyorlar verecen odunu böylelerinede işte olmuyor.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
neler var neler, adam çocuğuna bakmıyor çocuğu dediğin gibi yola atlıyor sonra uğraş dur vicdan yok, ne kopartabilirsem diye uğraşıyorlar verecen odunu böylelerinede işte olmuyor.
Örnekleri Yok Anne Baba Bir Anlık Zevk İçin Yapıyo Şıçıyo Atıyolar Sokağa Sonuç Bu:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve bilisimler
PALA.

PALA.

Üye
ne kendilerine nede çocuklarına kabahat bulmazlar malesef yolda yürümekten haberleri yok çocuk yapıyorlar, eğitim şart...

• Beğen

suadam

Üye
aynen inip dövmek lazım bu çocuğu, hak etmiş :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
aynen inip dövmek lazım bu çocuğu, hak etmiş :)
En AzındanBi Daha Öyle Yola Atlanmayacağını Öğrenmiş Olur :D Allah Göstermesin Araç Yapılırda Çocuk Bela.Ailesi Bir Ayrı Dert Olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Eskiden Ne Kadar Hayırsever İnsan Varmiş Meftanın Başına Üşüştüler Hemen :D
Sansar Selim iyi adamdır...Ölürken bile "firmamızın prensibleri gereği" kimseye sır vermiyor. Çok kaliteli müessese :)

• Beğen

Üst Alt