Gerçekleştirilen Buluşmalar Ani bir buluşma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-scarface

x-scarface

Üye

Hiç şüphen olmasın kardeşim ;)

Merkez ,bizimkiler emekliliğin tadını çıkartıyor artık Larada :D

En iyisini yapıyorlar be abim tam yeri :)
bak doktorun orada güzel alanya :D ama bana temiz deniz olsun diyorsan incekumun üstüne tanımam :)

doctorrr

doctorrr

Üye

bak doktorun orada güzel alanya :D ama bana temiz deniz olsun diyorsan incekumun üstüne tanımam :)
damlataş plajı, ulaş, incekum, grand kaptan bidee ada kayası utopia world ün orası şahane valla imkan buldukça gidiyorum :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Ben oraya geldimmi gittiği tek yer var limanüstünde bir çay evi var oraya oturur saatlerce denizi seyrederim.:pro:

x-scarface

x-scarface

Üye

işte abi okuldu dersti eve kendimi zor atıyorum bak şimdi imrendi ravzaydı oralar çok güzeldir ama evden çıkasım yok valla :(

havalar su son günlerde bozuldu alanya nasıl havası basık demi :hmmm

doctorrr

doctorrr

Üye

havalar su son günlerde bozuldu alanya nasıl havası basık demi :hmmm
şuan güneşli limonata gibi hafif bi' esinti var sıcak ama yinede :evet: tabi deniz soğudu biraz bide şey sezon kapanıyor yavaştan onçün sakin :D

x-scarface

x-scarface

Üye

Ben oraya geldimmi gittiği tek yer var limanüstünde bir çay evi var oraya oturur saatlerce denizi seyrederim.:pro:

hee bildim harbour'un oradaki :D
adı neydi :allalla:

- - - Eklendi - - -

şuan güneşli limonata gibi hafif bi' esinti var sıcak ama yinede :evet: tabi deniz soğudu biraz bide şey sezon kapanıyor yavaştan onçün sakin :D

hiç deme 2 gün önce alanyadaydım turist kalmamış yav :eller: sezon bitik hep yaşlılar var :naughty:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve Nextman
doctorrr

doctorrr

Üye

hee bildim harbour'un oradaki :D
adı neydi :allalla:

- - - Eklendi - - -

hiç deme 2 gün önce alanyadaydım turist kalmamış yav :eller: sezon bitik hep yaşlılar var :naughty:
abiler o harbour falan çok pahalı öğrenciyi aşıyor :D biz daha çok esnaf falan :D 2 gün önce fırtına kopuyordu burda :D sabah güneşli ikindi yağmur başlıyor çok tuhaf ya tedarikli çıkmıyorum bende tabii :(

x-scarface

x-scarface

Üye

abiler o harbour falan çok pahalı öğrenciyi aşıyor :D biz daha çok esnaf falan :D 2 gün önce fırtına kopuyordu burda :D sabah güneşli ikindi yağmur başlıyor çok tuhaf ya tedarikli çıkmıyorum bende tabii :(

ben hep orda yerim yemeği:sirit:
bilirim oralar ekvator gibi :)

zaza

zaza

Üye
Bu fotoğraf karesinin farklı bir versiyonunu görmüştüm sanki :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Vayt :D
kıyaaaak =D

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
güzel buluşma sait abiden :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt