Angry Birds Star Wars HD v1.1.0 Reklam Engelli+Ücretsiz Alışveriş Modlu APK

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
Oyundan atma sorunu bende de var.ama bu konudaki oyundan kaynaklanmıyor.market sürümünde de atıyor.oyunun güncellenmesi lazım.

jatvalca

jatvalca

Üye
teşekkürler

erdi_s

erdi_s

Üye
Insallah hemen gelir guncelleme

calypso16

calypso16

Üye
hile nasıl oluyor

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
hile nasıl oluyor
hile,menü'den mağaza düğmesine bastıktan sonra,eşyalardan birisini seçip 30 saniye bekleyip otomatik google play store mağazasına açıp bir hata verecek,hatayı tamam deyip geçeceksin. Sonra aldığın eşya ne kadarsa o kadar artacak...

calypso16

calypso16

Üye
hile,menü'den mağaza düğmesine bastıktan sonra,eşyalardan birisini seçip 30 saniye bekleyip otomatik google play store mağazasına açıp bir hata verecek,hatayı tamam deyip geçeceksin. Sonra aldığın eşya ne kadarsa o kadar artacak...
teşekkürler

foreverthe

foreverthe

Üye
Hile olmadı ya bende :(

- - - Eklendi - - -

teşekkürler oldu :)

Emre

Üye
çok keyifli gerçekten

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

extra24

Üye
eyvallah hocam ellerinize sağlık :)

kazimaydin

Üye
Oyun için teşekkürler ayrıca hile çok güzel olmuş ben biraz gormemislik yapıp 800 tane aldim
Ayrıca bana özelden ulaşan site içi indirme linki olan aradığınız her oyunu bulabileceğiniz bir site armağan

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Oyun için teşekkürler ayrıca hile çok güzel olmuş ben biraz gormemislik yapıp 800 tane aldim
Ayrıca bana özelden ulaşan site içi indirme linki olan aradığınız her oyunu bulabileceğiniz bir site armağan
:rica:

fotino21

Üye
çok sağol gameloft oyunları içinde bulsan iyi olur

alien97

alien97

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt