Angry Birds Space v3.2.0 | Nokia S60v5 S^3 Anna Belle Java Game

• 20 Eylül 2012
  • 9495 Okunma
  • 25 Cevap

1. Angry Birds HD Uzay muhteşem bir oyun sonucu, yıldızlararası gezegenler ve yerçekimi 0 60 seviyesi vardır. Angry Birds HD Space sürümü v3.2 sürümü v3.1 gelen Angry Birds Space v3.0 değişiklikler için bir güncelleştirme şudur: - Oyunun optimizasyonu, tüm en önemli. - Sürüm 3.1 ağırlığında 5.68 Megabayt ki, bu oyunu daha hızlı ve başlangıç ​​pürüzsüz ile alıyorsanız, 3.36 Megabayt güncel sürümünü kabul edilmiştir. -Sabit sorunu çizme; -Kızgın Kuşlar Uzay açılır, 5 saniye yük (tüm oyunlar gibi) beklemek ve gidin! Şimdi sinek! -Yeni simge ve diğer küçük iyileştirmeler
    çok aradım bulamadım google felan aradım site içi aradım bulamadım daha önce paylaşıldıysa konu çöp kutusuna diyerek iyi oyunlar

Yazan: asigsasi

Angry Birds Space v3.2.0 | Nokia S60v5 S^3 Anna Belle Java Game İndir

sinanbilgiç, yutkun, nazif03 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler

asigsasi bunu beğendi.
  3. onay için teşekkürler dostum

4. Yalnız açıklama google translate gibi :) :)

5. ben açamadım zip dosyası olarak iniyor açıyorum bir sürü xml dosyası çıkıyor nasıl yapacağım

6. dostum konu başlığı düzenlenmeli angry serisi 40 mb civarı sis bu java 3 mb hd yazısını görünce sonunda çıktı diyerek girdim :)

asigsasi bunu beğendi.
  7. konu başlığında zaten java olduğu belirtilmiş niye heyecanlandınki :hmmm

8. Angry Birds Space HD v3.2.0 | Nokia S60v5 S^3 buraya kadar okudum orda HD yazıyor son kısmı okumaya gerek duymadım :D

yaren_dede bunu beğendi.
  9. emeğe saygı teşekkürler kardeşim

asigsasi bunu beğendi.
  10. banada google translate çevirisi gibi geldi

11. oyunun orjinalinde böyle yazıyor

- - - Eklendi - - -

rica ederim dostum

- - - Eklendi - - -

aynen öyle

- - - Eklendi - - -

direk eklenti olarak yükledim bi sıkıntı olmaması lazım

12. teşekkürler

13. başlığı görünce daldım içeri bi baktım java :d:

Mad EagLe bunu beğendi.
  14. beni yalnız bırakmadığın için sana minnettarım :D

15. hd yazısını değiştiriyorum orjinali böyle idi

16. bende de bir sürü class xml dosyası olarak çıktı zıp programi ile açmaya Çalıştim o da bulamadi direk yüklenmede sorun var

17. bi dakka bu s60v5 çalışmıyo yalnız çünkü indirince zip olarak iniyo uzantısı jar yapınca yükleniyo fakaj girmiyo ...

Yüklüyor...
26/09/2018 - 16:02