Android'te Windows 95-98-ME-2000-XP Ve Linux Çalıştırma (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
elinize kolunuza sağlık büyük ekranlı mobil android cihazlarda oldukça faydalı olacağına inanıyorum ancak bana sorarlarsa ben kullanamam :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dosbox turbo ile uğraşıyorum şimdi eski 3D oyunları da oynayabiliyorum. Ayrıca desteklemese de windows 95'te kullanılıyor. Talep ve istek olursa konusunu da açarım. Önceki açtığım konulardan daha iyi olacak.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
elinize kolunuza sağlık büyük ekranlı mobil android cihazlarda oldukça faydalı olacağına inanıyorum ancak bana sorarlarsa ben kullanamam :)
Hocam bunu tabletime yaptım hem de sadece XP için deneme yapmak istemiştim. Sonuç: 5-10 dakika Hoş geldiniz yazısı ile karşı karşıya kaldım akabinde masaüstünde 1 dakika dondu ve sonunda attı. :D

• Kahkaha
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hocam bunu tabletime yaptım hem de sadece XP için deneme yapmak istemiştim. Sonuç: 5-10 dakika Hoş geldiniz yazısı ile karşı karşıya kaldım akabinde masaüstünde 1 dakika dondu ve sonunda attı. :D
Ben anlatıyorum hala anlamayan arkadaşlar var. Bu emülatörlerle WİNDOWS kullanılmaz. Fantezi peşinde koşmayın.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Dosbox turbo ile uğraşıyorum şimdi eski 3D oyunları da oynayabiliyorum. Ayrıca desteklemese de windows 95'te kullanılıyor. Talep ve istek olursa konusunu da açarım. Önceki açtığım konulardan daha iyi olacak.
Aç aç aç aç aç açın hocam
Konuyu açmanızı 4 gözle bekliyorum.:D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
emulatörde windows ne yazık ki çok zor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bilgisayarda problem yok ama söz konusu mobil cihazlar olunca açık konuşayım uğraşmaya bile değmeyecek kadar sıkıntılı bir iş. Çoğu kez hata veriyor sorun çıkarıyor.

Üst Alt