androidli 500tllik akıllı telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreug1

Üye
    Konu Sahibi
androidli 500tllik akıllı telefon önerisi
Arkadaşlar 500 tllik bütcem var daha fazlasını koyamam.lg e612 optimus l5 almak istiyorum.fiyatı aynı olup ve daha iyi olan telefon önerisi yapabilirmisiniz?

aaxx11

Üye
Htc Desire C

emreug1

Üye
    Konu Sahibi
HTC desire C düşündüm önceden ama 600 mhz bide flashı yok

Xelord

Xelord

Üye
Desire Cdense Xperia tipoya bak derim

- - - Eklendi - - -

Tipoyla l5 hemen hemen aynı. l5 4inch sadece ekranı daha büyük.

balabanya

Üye
nokia 3310 çok sağlam ve dayanıklı hd video kalitesi 10megapixel donma yok yeşil rengi süper 3 günde bir şarz istiyor kaliteli

justblood

justblood

Üye
L5 iyidir bi bakmani tavsiye ederim

emreug1

Üye
    Konu Sahibi
lg e612 optimus l5 te flash player varmı internetten video izleniyormu?

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Avea İnTouch 399 tl saglam tel abimde var

Pringles

Pringles

Üye
500 tl android telefon olmaz nokia bak.

- - - Eklendi - - -

500 tl android telefon olmaz nokia bak.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Gio alırsan al idare eder yoksa başka düzgün bisey de bulamazsin. İkinci el olabilir ama. Gio rom yonunden zengin durumda ise yarar hale getirirsin ve gorunusu de guzel

mel1h45

mel1h45

Üye
bence galaxy mini 2 al tavsiye ederim iyi bir cihaz 2 ay dır kullanıyorum sorun çıkarmadi evelallah

Android Police

Android Police

Üye
çıkarmamasına çıkarmaz ama beklentileri de karşılamaz :naughty:

motorola atrix o fiyata gayet iyi gibi hepsiburada da 589tl senin yerinde olsam alırdım ama 200-300 tl daha biriktirp s3mini almak da var

Xelord

Xelord

Üye
Gio demişler, tipo daha iyi olur giodan.
Atrixi bilmiyorum ama güzel telefon heralde bir araştır bence de :)
Nokia diyen arkadaş 500liraya lumia alınmıyor heralde? Bu saatten sonra gidip symbian mı alsın? :P

Samet.25

500 tl verecen madem 200 e filan 2.el 5800 xpress muzik al kalanada tablet al bi tane hem tel hem tabletin olur 500 tlye aldigin tel ise yaramaz tablet alirsan oyun vs de Rahat oynarsin

lazye

lazye

Üye
bence mini 2 veya xperia tipo lg l5 te olabilir ama aralarında sadece mini 2 jb alıcak... Diğerleri ics aldı dahada almaz...

Tako41'

Tako41'

Üye
Git golddan motorola atrix al 80 tl daha koyup :)

Android Police

Android Police

Üye
tipodan şaşma derim

60Samet09

60Samet09

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]bence galaxy y al hem ucuz hem galaxy ace gio 2.2 android ama galaxy y 2,3 yenı cıkan cogu oyun 2.3 ve üzeri istiyor telefon kullanıslı ve ucuz[/SIZE][/COLOR]

enterneoll

enterneoll

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]bence galaxy y al hem ucuz hem galaxy ace gio 2.2 android ama galaxy y 2,3 yenı cıkan cogu oyun 2.3 ve üzeri istiyor telefon kullanıslı ve ucuz

bu bilgi yanlış ace ve gio'da 2.3 kullanıyor ayrıca ekran çözünürlükleri daha iyi
[/SIZE][/COLOR]

Android Police

Android Police

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]bence galaxy y al hem ucuz hem galaxy ace gio 2.2 android ama galaxy y 2,3 yenı cıkan cogu oyun 2.3 ve üzeri istiyor telefon kullanıslı ve ucuz[/SIZE][/COLOR]

gio ace y pocket yazdığım telefonlar her açıdan vasat hiçbir şekilde hiçbir hd oyunu adam gibi çalıştıramıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...