İpucu Android'in bu gizliliğini biliyor muydunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Android'in bu gizliliğini biliyor muydunuz?
Çoğunuz biliyorsunuzdur belki. Ama ben android sistemli telefon kullanan arkadaşların bizzat denemesini ve neyle karşılaştıklarını söylemesini bekliyorum.
Öncelikle ayarlar menüsüne giriyoruz.

Daha sonra telefon hakkında(cihaz hakkında) menüsüne giriyoruz.

Android sürümü yazan bölüme sürekli tıkladığımızda sürüme bağlı olarak easter eggs(gizli şeyler) bizi karşılıyor olacak. Android'in bunları neden koyduğunu açıkcası bilmiyorum.:rock:

furkankaya559758

Üye
Gereksiz bir şeye benziyor ama Google'ın bilgi vermek için yaptığı bir şeyde olabilir.

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Her android sürümüne göre animasyon yapmışlar işte misal jelly bean için jelibon animasyonu :)

burak_102

burak_102

Üye
Artık bu gelenek olmuş beyler, ginger b. de zombili kurabiye adamlı bir resim çıkıyordu [emoji1] L de olmayabilir ama belli olmaz

@bluesky@

@bluesky@

Üye
İcs kötü olmuş yalnız :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bende K çıktı döndü sonra kırmızı oldu kitkat simgesinin içinde android yazdı

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
vaterfa

vaterfa

Üye
bizimkinde zombi bi kurabiye var, jack larson cizmis resmi

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Bunun hakkinda makale yazardimda burda mobilim buralardaki arkadaslari aydinlatmak lazim neyse konuyu takibe aldim bilgisayardan aydinlatayim arkadaslari

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Android 5.0 Lollipop ta 3-4 kere tıkladınmı bi lolipop çıkıyor. Lollipopa 3-4 kere tıkladıktan sonra Flappy Bird benzeri bi oyun geliyor. Diyeceğim şu ki : Android Lollipop'a bildiğin Flappy Bird'ü gizlemişler :D

Glania95

Glania95

Üye
Tam hatırlamıyorum ama bnde Galaxy Ace S5830i var Orjinal Stock'da Zombie Art By "Yapan kişinin adı" yazıyordu cyanogenmod 4.4.4 Romu sayesinde diğer telefonlar gibi oldu. :D

• Beğen
Tepkiler: lazye
ZaZuM

ZaZuM

Üye
android sürümünun animasyonu çıkıyor

SHS

SHS

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

kadikoy

kadikoy

Üye
yukardaki 4.2.1 resmine basılı tutuncada alttaki resim geliyor.

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
5.0 da artık lolipop resminden sonra bir oyun geliyor. Flappy bird tarzı bir oyun ama oynaması baya bir zor. Ben 1 i geçemedim :ehe

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Yarım saat oynadıktantan sonra 1 kere tutturdum.Aslında çok mantıklı, gerçek hayatta lollipopun şekerimsi yapışma özelliğini kullanmışlar.[emoji23]

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
coolasker54

coolasker54

Üye
Annemin telefonu sürüm 2.3.6
Zombi android.
Zombie art by Jack Larson