Androidin bilgililerine ihtiyacim var

• 10 Ağustos 2014
  • 662 Okunma
  • 23 Cevap

1. Bugun Kingoroot ile telefonu rootladim hersey iyiydi ama sonrasin da gravity box da tema da oynamalar yaptim ve telefonu yeniden baslattigim da samsung logosunun altinda sari unlem cikiyor. Sorun yaratir mi ne icin çıkmak da ve yapilabilecek neler olabilir stock rom atma disinda :) Simdiden cok tesekkurler

Yazan: karansa
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Cwm yukluyse çıkar

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Kingoroot cwm kullanarak rootluyor ondan eminim. Peki garanti disinda telefona bir zarari olur mu?

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Wipe data felan işe yaramıyomu

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. hocam bazı forumlar da brick olma ihtimali var sarı ünlem zararı olmayan r uyarıdır demiş benim öğrenmek istediğim zararı yoksa kalsın ama telefona zararı olacaksa kaldırmak isterim

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Bi süre sonra rootlu uygulamalar dalgalanma yapıyo sistemi yoruyor hatta bazıları işi formata kadar götürüyor bence sil gitsin .

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Telefona kendin root atsaydın daha sağlıklı olurdu. Uygulamalarla root atılması pek sağlıklı değil. Manuel yapmakta fayda var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Galaxy Win desteklemiyor manueli maalesef odin ile de root atınca böyle yapıyordu kingoroot zaten manuel olarak yapıyor neredeyse. Cwm atıp başlatıyor ama açılırken sarı ünlem çıkıyor rootu kaldırsam düzelir mi bilmiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Evet sarı ünlem root yüzünden bide telefonun root yapılınca bi sayaç başlıyo galiba oradan anlıyo telefon root olduğunu ünlemde bu yüzden geliyor olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Odin sayacı 1 gösteriyor yeni rom atarsam düzeleceğini söylüyorlar bazıları rootu kaldır gider diyorlar önceden markette xcm-developers diye aratıp root uygulaması bulmuştum onda bu olmamıştı cepten rootladı ama cwm atınca iş sarı ünleme döndü triangle away kullanayım diyorum brick olursa bu sefer daha kötü

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Rom at ve sıfırla yeniden sayaç gitmezse root u kaldır ve fabrika ayarlarına sıfırlamayı dene

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Pc olsa rahat rahat brick olsa da her şeyi deneyeceğim de işte imkan yok maalesef

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Bende neredeyse 1 yıldır sarı ünlem var sıkıntısını görmedim unlemsiz root rom olmaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Çok büyütmüşsünüz

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Sayacim 20de

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Aradığım cevap buydu teşekkür ederim. Keşke baştan yazsaydın kardeşim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Zararı yok ama garanti felan gidiyo oyüzden garantiye yeniden girebilmesi için dediğim adımları uygularsan; marka telefonun garanti dışı olduğunu anlamasın diye yani.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Garantilik bir şeyi olduğun da sammobile den romu indirip odinle kurarım. Teşekkürler kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Bişey değil kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Pardon yeni gordumde o yüzden :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    karansa bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 16:20