Haber Androide çıkacak ve çıkması beklenen oyunlar ve çıkanların apk dataları

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
rambomert' Alıntı:
Gta serisini telefonda cok gereksiz buluyorum zamaninda pc de cok oynardim ama telefonda hic sarmadi :)
Tam tersine... acayip sarıyor tabi ilk kez oynuyorsanWWE (smackdown-raw)oyununu araştırıyorum bilgisi olan yazsın çünkü ppsspp ile oynanabiliyor.
Şimdiden teşekkürler.

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
fifa manager 2015 gelir insallah, bide beyler s3 te calısırmı bu oyunlar tahminen

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
fifa manager 2015 gelir insallah, bide beyler s3 te calısırmı bu oyunlar tahminen
Sen yanlış anlamışsın o football manager
Bi de s3 onların çoğunu kaldırır. Bazıları hafif kasar. Hem ayrıca daha oyunlar piyasaya verilmeden belli olmaz. Sadece kaldır mı kaldırmaz mı tahmin olur

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Sen yanlış anlamışsın o football manager
Bi de s3 onların çoğunu kaldırır. Bazıları hafif kasar. Hem ayrıca daha oyunlar piyasaya verilmeden belli olmaz. Sadece kaldır mı kaldırmaz mı tahmin olur
aynen kardesim durmak yok s3 e devam .d

• Beğen
Tepkiler: onuryel77gmdisco

ahmetsuha525000

Üye
Arkadaşlar bu San Andreas S4de donuyor sebebini bilen var mı? Ara ara takılmalar oluyır ama belirli 5snde bi takılıyor. Oyunla mı alakalı telefon mu kaldırmıyor (ki S3 bile alıyor) yoksa KitKatla alakalı bir sorun mu?

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
O
Arkadaşlar bu San Andreas S4de donuyor sebebini bilen var mı? Ara ara takılmalar oluyır ama belirli 5snde bi takılıyor. Oyunla mı alakalı telefon mu kaldırmıyor (ki S3 bile alıyor) yoksa KitKatla alakalı bir sorun mu?
Sorun oyunda böyle şeyler oluyor. Son güncellemeyi indir. Çünkü bug düzeltmesi yapılıyor.Modern combat 5 temmuzun 24ünde android,ios,windows phone plartformlarına gelecek.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ahmetsuha525000
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
minecraft 0.9.4 çıktı:biggrin:

mty2147

mty2147

Üye
adam akıllı bir Pes çıkmadı

BurakTura

BurakTura

Üye
Modern Combat 5 Yarın geliyor...

BurakTura

BurakTura

Üye
Hafızamda 4 GB yerde bıraktım bunun için. :)
Sizce oyun kaç GB?
2.5 Gb gelir gibime geliyor. Çünki yeni modlar gelmis vede şu gölgeleri dahada iyilestirme gelmis baya yer kaplar gibime geliyor. Ve 1 Gb ram diyebilirim benceİos'a sızdırılmış :)

007wolverine

007wolverine

Üye
gmd kaldırır mı acaba :hmmm

BurakTura

BurakTura

Üye
gmd kaldırır mı acaba :hmmm
Vallahi İos'a sızdırılmış 670 Mb'ı görünce pek bir kalite olucağını gözümde canlandıramadım. kaldırır hemde çok basit kaldırır MC4 İos'ta 1.60

• Beğen
Tepkiler: erkane007

Üst Alt