Androidde hafıza kartı nerde

Sponsorlu Bağlantılar

abdülhey25

abdülhey25

Üye
    Konu Sahibi
Androidde hafıza kartı nerde
arkadaşlar telefona android 2.3.4 yükledim ancak androide geçtiğimde dosya yöneticisinde sdcard ı bulup açınca bizim n900deki mydocs klasörü çıkıyor hafıza kartına film atıyorum androidde usb kullanamadığım için telefon hafızasına atamıyorum doğal olarak ancak hafıza kartınıda bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar ilgilenirse minnettar kalırım teşekkürler...:hmmm

mert_1047

mert_1047

Üye
Hafıza kartını göremezsin arkadaşım. Kurarken ah bi baksanız ne çalışıyor ne çalışmıyor böyle küçük şeyler için konu açmamış olursunuz.

abdülhey25

abdülhey25

Üye
    Konu Sahibi
haklısın ya kusura bakma benim dikkatimi çekmemişti kartın kullanılamadığı...

osmanayman

osmanayman

Üye
Geçen seneydi hafıza kartımı ablama vermiştim... Androide geçeyim dedim, hata verdi... Android kartsız çalışmıyor, kartı da çalıştırmıyor... Vardır bir bildikleri... :oke:

mert_1047

mert_1047

Üye
Geçen seneydi hafıza kartımı ablama vermiştim... Androide geçeyim dedim, hata verdi... Android kartsız çalışmıyor, kartı da çalıştırmıyor... Vardır bir bildikleri... :oke:

Osman kardes senin verdgin sekil kurdugumda ilk boota mahsus kart gerekiyor sonra gerekmiyor. Benimkinde denedim hata veriyor acmiyor. Kerneli karttan boot ediyor sebebi o.

Üst Alt