Android yedek alma


Miniaturk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar iyi akşamlar, şuan rootlu galaxy s2 kullanıyorum. muhteşem stabiliteli bir rooma sahibim. sistemimin tam olarak böyle bir yedeğini alıp istediğim zaman recorvery mode'den yüklemek istiyorum(rehber,uygulamalar vsvs herşey) bu mümkünmüdür.
not: recorvery modeden backup yaptım hata veriyor, yapamıyorum kısaca.
 
PME 4L

PME 4L

Üye
Titanium backup
 
PME 4L

PME 4L

Üye
sorduğum şeyin cevabı olduğuna emin misiniz.
veya Titanium backup ? ne yapmak lazım

Titanium backup pro yu indir.yukle forumda bulursun. Sonra uygulamayı ac ayarlardan update.zip olustur dan yaparsın
 
PME 4L

PME 4L

Üye
Tb ile yaparsın

Nasılmı

Titanium backup pro yu indir.yukle forumda bulursun. Sonra uygulamayı ac ayarlardan update.zip olustur bölümünden yaparsın
 
  • Beğen
Tepkiler: Miniaturk
TheMadness

TheMadness

Üye
CWM gir nandroid backup al
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt