İstek android tema launcher bolumu

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
android tema launcher bolumu
Bu bölümde tema ve ikon paketlerini çalıştıracak olan launcher ama asil uygulama olan launcher tema ve ikon paketleri arasında kayboluyor.
Güncellemeleri görmek imkansız gibi birsey 5 dakika içinde arka sayfaya düşebiliyor paylaşım.

Istegim bu bölümdeki uygulama ve tema-ikon paketi karmasanin biraz olsun azalması icin launcher bölümünün başlık olarak temalardan ayrılması ve launcherler uygulama kategorisinde oldugu icin denetimede tabi tutulabilir diger uygulama kategorilerinde oldugu gibi.

Gorusumu degerlendirirseniz sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
dostum bir admini de etiketleme yapsaydın :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Bahadir_fb
@Safak

@Safak

Üye
@Ozan @Reşwan

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Ozan

Ozan

Admin
Bölümde Launcher lar bildiğim kadarı ile Üst konu durumunda ?
Android Launcher / Tema - MaxiCep

Kaç adet launcher olabilir ki paylasılabilecek ? Olmadı hepsini tek bir üst konuda belirtelim bölüm yöneticisi bu konuda yardımcı olabilir zaten. Launcher çok sayıda olsa ayrı bir alt forum kategorisi bile açılabilir ama şu an açarsak karmaşa olacaktır aksine.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ilgilendiginiz icin tesekkurler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Karışıklığı önlemek için ( Konu Öneki ) ekleyebiliriz belirgin renklerde, ilk başta bunu deneyelim rahat olacağını umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Kargaşayı önlemek için ( Konu Öneki ) ekleyebiliriz belirgin renklerde, ilk başta bunu deneyelim rahat olacağını umuyorum.
Aslında demek istediğim paylaşılan mesela seri olarak 20 adet tema paylasiliyor ve yeni paylasilan launcher 1 dakika içinde 2. Sayfaya düşüyor.

Bu sebeple başlık olarak ayrilsa guncelenen ve yeni açılan konular hemen kaybolmaz.

Launcher arayan launcher bölümüne,
Tema ve ikon paketi arayan tema bölümünde aradigina daha kolay ulasabilir :)

Üst Alt