Android telefonunuzdan para kazanın!

Sponsorlu Bağlantılar

cheffthally

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonunuzdan para kazanın!
Uygulamanın adı : WHAFF REWARDS (Play store'da whaff yazdıktan sonra çıkan ilk uygulama) İndirdikten sonra uygulamayı açıyoruz ve sağ üst köşeden login yazan yere tıklıyor ve facebook hesabımız ile giriş yapıyoruz. Bu arada size invitation kod soracak lütfen benim kodumu giriniz. KOD :CV66697 Kurulum bu kadar Sonra Premium Picks , Whaff Picks ve Other Picks işlemlerini yapıyoruz. Her Picks'in altında türkçe açıklama var indir ve yükle diye. Siz indirip bir kere giriyorsunuz ve 3 saniye sonra ücret hesabınıza aktarılıyor. Ücretler aşırı derecede yüksek,biraz bahsedeyim ücretlerden. KOD :CV66697 Referans kodu ile üye olursanız direk size $0.30 veriyor ki vereceğim ref ile üye olmazsanız sistem sahibine gidiyor ücret ve size birşey gelmiyor. Sıfırdan başlamak yerine $0.30'dan başlamak daha iyi olur. Kesinlikle her gün Premium Picks veriyor, ve bu premium picks ücreti $0.20 ayrıca her gün oyuna girmeniz size ekstra $0.05 veriyor. Normal Whaff Picks'ler $0.24 ile $0.07 arasında geliyor ve ortalama $1.5 buradan geliyor. Sadece uyglamayı indirip bir kereliğine giriyorsunuz. Şirket reklamları, oyun videoları izleyebiliyorsunuz. Bu reklamlar her gün çıkar ama çok çıkmaz, en az gün içerisinde $0.2 buradan kazanabiliyorsunuz. Facebook arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz ve bu HER GÜN OLUYOR. $0.60 Toplamda en az $0.20 + $1.50 + $0.60 + $0.20 = $2.5 bakın bu en az. Gün içerisinde whaff picks kısmı update oluyor. Telefonda oyun oynayıp yada başka şekilde boş geçiriyorsanız, aslında iyi bir uygulama. Paypal alt ödeme limiti $10 Ödeme şekillerinde bize en lazım olan PAYPAL var, amazon gift card var. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. Ek olarak şu an gözüken teklifler bitince vpn hotspot shield kurup telefona reset attıktan sonra tekrar girerseniz ekstra uygulamalar da aktifleştirebilirsiniz. Fakat hotspot u her açıp kapatışınızda Whaff a girmeden önce telefona reset atarsanız kafanız daha rahat olur. Çünkü normalde vpn kullanımı yasak. Son olarak eğer herhangi bir kod yazmazsanız 30 cent alamıyosunuz. Eğer yazarsanız hem siz hem de ben 30 cent alıyorum bu yüzden çok görmeyin kodumu yazın lütfen KOD : CV66697

• Beğen
Tepkiler: bahtiyarus