Android telefonuna Kamyon (TIR) için, Navigasyon uygulaması, veya Avrupa Haritası gerekmekte Acil.

Sponsorlu Bağlantılar

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonuna Kamyon (TIR) için, Navigasyon uygulaması, veya Avrupa Haritası gerekmekte Acil.
Evet arkadaslar aradim aradim hic bir yerde bulamadim, bir akrabagim TIR soforu ve kendisine cok acilden TIR icin Navigasyon uygulamasi
CoPilot Truck gibi,
veya TIR icin Avrupa Haritasi lazim. Eger yardimci olursaniz cok sevinirim, Kullandigi telefon modeli HTC Magic, Co. Simdiden tesekkurler.

navti

navti

Üye
tır için derken forumda igo var gayet güzel...

hotlock

hotlock

Üye
akrabana gps cihazı almasını öneririm. telefonda kullndğı zaman uyduyla bağlantı kopabiliyor araç sürdüğü yerde onunla uğraşamaz. Avrupada çok ucuza alabiir babamda tırcı almnyada 50 euro ya almştı üstelk içinde haritalarıda yüklü.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
abi avrupada bulunduğum yerlerde gps siz kamyon , tır ya da otobüs görmedim sen nerde oturuyorsun

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
abi avrupada bulunduğum yerlerde gps siz kamyon , tır ya da otobüs görmedim sen nerde oturuyorsun

Biz Bulgaristan da yaşıyoruz Ustam, ama yanılmıyorsam, GPS gihazı alındı. Akrabağıma acil olarak lazım olmuştu, ve bende sizlerden yardım istemeye karar vermiştim. Dikkatiniz için Teşekkürler.