Android Telefonu Açık Tutma Rekoru

Konu Sahibi
Android Telefonu Açık Tutma Rekoru
Açık tutmadan kastım cihaz hiç kapanmayacak ve RESTART yapılmayacak değerler. Bu konuya sadece Androidçiler davetlidir Çünkü android açık kaldıkça hantallaşıyor gibime geliyor

Varsa 1 ay hiç cihazı kapatmayan buyursun ayarlar-cihaz hakkında- durum dan ekran görüntülerinizi bekleriz

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLMAYANLAR CIDDIYE ALINMAYACAK!

Son düzenleme:
Tepkiler: hikmet366 ve Bahadir_fb
Zaten belli bir süre sonra kapatıp açmak tavsiye ediliyor.
Genelde haftada bir kapatıp açıyorum cihazı kendine gelmesi için iyi oluyor, bazı uygulamalar hata verebiliyor restart yapmayınca

Tepkiler: soldierman ve B.A.R.O.N
    Konu Sahibi
Zaten belli bir süre sonra kapatıp açmak tavsiye ediliyor.
Genelde haftada bir kapatıp açıyorum cihazı kendine gelmesi için iyi oluyor, bazı uygulamalar hata verebiliyor restart yapmayınca
Rekorları bekleriz Evet 1 hafta sonra biraz yavaşlama hissedilebiliyor.

Tepkiler: Bahadir_fb
Şuan 46 saat olmuş, aslında restart yapmak aklıma gelmiyor ama penaltı oyunu oynuyorum bazen bağlantı sorunu oluyor düzelsin diye restart yapıyorum

Tepkiler: B.A.R.O.N
    Konu Sahibi
Buda bizim evdeki bir Note 4 bayadır açıkmış cihaz benim değil

SHS

Üye
Arada res atmam gerekiyor çünkü kasmaya başlıyor o yüzden rekor yok

Tepkiler: Silinen üye 2362831 ve B.A.R.O.N
şarja takmadan önce kapatıp açıyorum gayet stabil oluyor ama arkadaşım 2 ay hiç kapatmamıştı depolama -1.4 terabayttı

PriZm

Üye
Bu konu dursun bir yerde 1-2 ay sonra gelirim tekrar

Tepkiler: B.A.R.O.N
Hayır ekran açık olması şart değil. Sadece cihaz kapanmayacak. Zaten o süre artıyor sen kapatmadigin sürece. Kullandığın bir android cihazdan atman yeterli.
şarjın bitmedi sürece bir sıkıntı yok benim de şarjım pek fazla bitmiyor samsung galaxy s6 yı alim atarım

firostr

Üye
Benim Annemde arama yapmıyordu 1 haftadan fazla aık kalmış olabilir sonra da yeniden başlattık düzeldi

Peocawe

Üye
hergün düzenli restart atıyorum şart. cihaz s3 bu arada