Android telefona joystick bağlama

Sponsorlu Bağlantılar

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
Android telefona joystick bağlama
Arkdaşlar ben xperia j telefonuna nasıl joystick bağlayabilirim? Root gereklimi?

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
hayır gereksiz . uygun bir joystik ile bunu yapabilirsin dock istasyonu olmadan ben denedm yetersiz güç dedi telefon xperia neo v yani çalıştırmad

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
hayır gereksiz . uygun bir joystik ile bunu yapabilirsin dock istasyonu olmadan ben denedm yetersiz güç dedi telefon xperia neo v yani çalıştırmad

hocam kullandigin kolun markası nedir. ben ps3 kolu kullaniorum. sorunsuz oynuorum.
bu arada konu sahibi soruna cevap verim.
2 türlü bağlayabilirsin kolu
1- otg ile
2- bluetooth ile
otg ile olan root istemez. fakat bluetooth ile olan root gerekir.

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
usb otg nereden bulabilirim

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
çok saol kardeş bir şey daha sorcam joystik hangi marka daha kullanışlı ve daha iyi

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
hocam bende ps3 kolu var. biraz pahali ama çok rahat olduğunu söyliyebilirim. (110-120tl civarı) eğer pahalı gelirse alacağın kolun %100 joistik kısmı bulunsun. şu 2 tane dönen şey varya 360 derece :D ondan olsun kesin. yoksa fps oyunlarında çok sıkıntı çekersin hatta oynayamazsin sadece ileri geri sağa ve sola dönersin. bu arada alacağın tüm kollar çalişacak diye bişey yok.

• Beğen
Tepkiler: Rego6161
-Emre

-Emre

Üye
ps3 tam uyumlu çalışıyor hepsinde ama bluetooth için root gerekli ve sixaxis controller isminde bi program lazım

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
tm kardeş fiyatı sorun deil çok saol sorularıma cevap verdiğin için

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
ps3 tam uyumlu çalışıyor hepsinde ama bluetooth için root gerekli ve sixaxis controller isminde bi program lazım

arkadaş başlikta roottan hiç bahsetmediği için bahsetmedim. yoksa bn sixaxis ile kullanıyorum. tv ye bağliyom telefonu açiyom mc3 oynuoym :D çok sarıyor.

- - - Eklendi - - -

tm kardeş fiyatı sorun deil çok saol sorularıma cevap verdiğin için

:rica:yardımcı olduysam ne mutlu bana

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
bende ps3 kolunu modern combat 3 online oynamak için alacam telefondan konturol etmez biraz zor oluyo

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
bende ps3 kolunu modern combat 3 online oynamak için alacam telefondan konturol etmez biraz zor oluyo

ps3 kolu ile rahat oluo tek bi sorun oluo oda arkana hemen dönemiyon. :D telefonda cırt diye ekrana sürtünce dönüo ama bunda biraz daha zaman alio. tek - yönü bu. ama sniper ile süper oluo. hep kafadan vuruon :D süper nişan alion :D

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
bu modern combat onlinesini kb/s 15 internet hızıyla oynanılırmı ?

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
bu modern combat onlinesini kb/s 15 internet hızıyla oynanılırmı ?

hocam ben bi ara cepnet ile giriyodum. adil kullanım hakkını geçmiş şekilde 9-15 Kb/s arası oluyo. lag bayağı bi oluo. şimdi bıraktım oynamıyorum. dead trigger''a başladım şimdi

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
çok mu lag oluyo oynanmayacak derecede

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
çok mu lag oluyo oynanmayacak derecede

oyna giriş yapmak 1 dakikaya yakın. hatta bazen error veriyor. oyun adama ateş ediyon ama adama bişey olmuyo. :D en sonunda bıraktım multiplayer'i singler playeri 3 kere bitirdim. (evde wifi yok bazen arkadaşa gidip orda oynuoduk :D ondada mc3 vardi ey gidi günler ;) )

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
:( tüh be çok net yiyomu onlinesi

Dratted

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl öğrene bilirim

Üst Alt