Android Telefon Önerisi (Acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eyup007

eyup007

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon Önerisi (Acil)
android uygulama geliştirmek istiyorum ve doalyısıyla bir android tel almak istiyorum

LG GT 540 Optimus
htc tattoo
Samsung i5503 Galaxy 5

bu androidler arasında kaldım önerileriniz nelerdir? :oke:

atakax

atakax

Üye
geliştirmek için biraz daha güçlü telefonlar alsan daha iyi olur ama bütçe bukadar diyorsan tattoo derim rom unu falan yükseltir kullanırsın ama android için gerçekten güzel uygulamalar yazmak istersen linux üzerinde ustalaşman lazım

silver021

silver021

Üye
donanımsal olarak incelediğimde 600 mhz işlemcisiyle samsung galaxy 5 çok iyi bu saydıklarının arasından. ayrıca kapasitif olmasıda iyidir. metal kasasıda dayanıklılığın göstergesi.
genede sen bilirsin elbette. Üstteki arkadaşın yorumunuda dikkate almanı tavsiye ederim.
Çünkü haklı. Bu cepler 2.2 ye yükseltilemez. Donanımları yeterli değil. biraz daha bekleyip galaxy s modelini almanı yada HTC desire seçmeni öneririm. tabi ben bekleyemiorum diorsan seçimini galaxy i5503 ten yana yap derim.

eyup007

eyup007

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ornegin suan iPod Touch 2 kullanıyorum satıp touch4 alicam. Böyle rahat olurmu tattık veya samsung suan Touch dan yazıyorum dediğim gibi bu cihazlar Apple dolgunlugunu verir mı nese olsa Touch 4 kullanicam yanlarında ama dokunmadık komşunda endiseliyim htc hiç kullanmadım bilemiyorum nasıldır samsung Zaten berbat deniyor ama bu model çok daha hassasmis... Sizce pişman olurmuyum bide tattoo mağazalarda bulmakta zor samsung dahada alternatifi yüksek gorunuyor:hmmm

Lacoste

Lacoste

Üye
Bunlarla uygulama geliştirmen zor olur galaxy s veya desire veya nexus one düşünmen lazım froyo çalıştıran

eyup007

eyup007

Üye
    Konu Sahibi

nameisselcuk

Üye
bütçe diyorsan illa git kendine google g1 al her türlü rom yüklersin :D froyo-hero-sense ne istersen hem fiyatıda ucuz fakat biraz yavaş buda en kötü özelliği :D:D:D

eonder87

Üye
arkadaşlar ben internette 2.3 gingerbread yüklemesi yani custom rom mevcutmuş lg 540 da ancak ben bi telefona 500 lradan fazla para veremem ve asıl onceliklerim telefonda oyun ve program oynayacagım yani bişey geliştirmiyecegim... bunun yanında rehberi falanda symbiandaki kadar rahat olmalı...

ne önerirsiniz android hakkında en ufak bir bilgim bile yok ancak lg 540 ı araştırdım 2.3 Gingerbread Custom ROMunun oldugunu ögrendim nasıl bir cihazdır sizce...

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
galaxy s :aha:

ozan2020

ozan2020

Üye
Biraz daha bekle samsung i9103 çıkıcak onu al

mkmk96

Üye
samsung galaxy ace ,galaxy mini ,galazy fit olabilir
hem multi touch var hemde android 2.2
aralarında en iyisi galaxy ace

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Galaxy ace hizli pahali 760 civari.Galaxy mini 500 tl.ama flash player calismaz denmis.Galaxy fit daha gelmedi.5mp kamera var herhal 650 olur.yani flas player kurulamayacaksa Galaxy5 al.400-450+tl.2.2 romu var

mkmk96

Üye
galaxy ace de flash var ve 800mhz işlemci g-sensör 256 ram var

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Lg Gt540 hem fiyatı ucuz hemde android...

veperde

Üye
htc desire kesinlikle...

ahmet_01

ahmet_01

Üye
arkadaşım benim gibi yap vodafon 945 al ben 1 günlük cihazı 270e aldım kontratsız sıfırı 330a alınabiliyor
işlemci 600mhz
gpu 200mhz
ram 512mb
rom 512mb
dokunmatik kapasitif multi touch (süper hassas)
işletim sistemi android 2.1 (vodafondan mail geldi 2.2 güncellemesi yakında geliyor)

gelmiş geçmiş en iyi Fiyat performans telefonu diyebilirim özellikler optimus one ile aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt