Android Telefon Öneri (Flash Player Destekli)

• 24 Nisan 2011
  • 19971 Okunma
  • 37 Cevap

1. Arkadaşlar sitede önce arama yaptım kesin bir sonuca ulaşamadım.Adobe flash player 10.2 destekli facebook ve diğer videoları rahatça izleyebileceğim 500 ile 900 tl arası bir telefon önerisi bekliyorum sizlerden.Konuya bizzat bilgisi olanlar yorum yazsın lütfen.Birde öğrenmek istediğim her android froyo 2.2 işletim sistemine sahip olan telefonlar flash player 10.2 destekliyormu?

Yazan: sagopakajmer61
  2. Konuya 67 kişi bakmış bir kişi yorumda bulunamamış hayret doğrusu..!

3. samsung galaxy s i9000 al bak keyfine kendi wep browserinden internette ki filimleri youtubedeki videoları facebook taki videoları herşeyi açıyor flash player 10.2 destekli süper bir telefon bence...:))

4. He yaw bi 900'e bulursun zorlasan, al bi galaxy s i9000 :oke: bende onu alıyorum zaten, uzun araştırmalarımın ürünü :d:

5. Anroid froyo olan telefonların tümü 10.2 flash playeri destekliyor.

6. hayır desteklemez örneğin galaxy ace.. işlemci arm v6 tabanlı olduğu için desteklemez galaxy s in arm v8

7. Galaxy S mi HTC Desire HD mi?

8. galaxy sl , galaxy s , htc desire hd , xperia arc , xperia neo

9. Oha ben soracaktım...

10. galaxy 551 im var android 2.2 foroyo flash player yükleyemiyorum tüm sürümleri denedim :ağlarım::allalla::bilmm

11. karşılaştırmak gerekirse
    ekran:
    galaxy s: super amoled 16m renk 4"
    desire hd: lcd 16m renk 4.3"

ram:
    galaxy:512
    desire :768

kamera
    galaxy:5mp
    desire: 8mp

pil:
    galaxy:1500 mAh (ekran amoled olduğu için pil ömründe desire hd, galaxy s ile yarışamaz bile ayrıca bazı sitelerde bataryanın li-po olduğu söyleniyor benim galaxy s im olmadığı için bilmiyorum)
    desire: 1230 mAh

bluetooth
    galaxy s: 3.0
    desire hd: 2.1

android sürümü
    galaxy s: 2.1 (2.3 e orjinal güncelleme)
    desire hd :2.2

ortak özellikleri
    1 ghz işlemci
    wifi b/g/n
    radyo falan filan :D

umarım yardımcı olmuştur
    benim tavsiyem galaxy s al.. fiyatı daha uygun olduğundan kullanıcısı da çok olur kullanıcısı çok olursada geliştiricisi de çok olur ve bu da rom larda çeşitlilik demektir ki zaten şuanda öyle galaxy s in bi dünya custom rom u var.. 5800 gibi düşün ucuz satıldı biçok cfw çıktı mesela...

yukarıda yazdığım özelliklerde yanlışlık varsa düzeltin aklımdan yazdım ama büyük ihtimal doğrudur:D

12. Desire HD al kardes

13. Vodafone 945 al :oke:

14. trident wt5 var birde onu araştır

15. htc desire hd al bende var mükemmel galaxy s kullandımm beş para etmez

16. Flash 10.2 desteğini neden istiyorsun? Sadece video içinse gerek yok. Ben Samsung S5660 Galaxi Gio aldım, facebook dahil oynatamadığı video yok. Hele marketten skyfire 4.0 da yükledin mi tadından yenmez :) Uzun zamandır laptop kullanmıyorum, yattığım yerden giriyorum faceye..

17. galaxy s demek cebinde pc taşıyorsun demek asla şaşma...

18. benim galaxy mini'de de android 2 froyo var ancak flash desteklemiyor android sürümü ile değil işlemci gücü ile alakalı bir durum

19. Hangisini alirsaniz alin oncelik batarya olsun.... yari yolda kalmamak icin uzun bekleme suresi olani alin.... galaxs s.desire hd ve desire s siz bakin ozelliklere...

20. Hepsini boşver HTC incredible S al hem dizayn bakımdan başarılı hemde tüm özellikler mevcut.

Yüklüyor...
16/11/2018 - 12:20