Android Tarihinde Görülmemiş Şey

Sponsorlu Bağlantılar

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Android Tarihinde Görülmemiş Şey
arkadaşlar s3 mini kullanıyorum telefonum rootlu telefon kendi kendine durduk yere res atıyor şarja takılıyken dolmuyor boşalıyor aksine bugun okulda res attı şarj %90 ken bi anda %2 ye düştü çözümünü bilen varmı ?

marist

marist

Üye
Bataryadan kaynaklaniyor olabilir. Imkânın varsa batarya değiştirmeyi dene.

marist

marist

Üye
Tamam.

blackcat67

blackcat67

Üye
aynı sorunu bende yaşıyorum düzelmedi gitti çakma bataryalar daha iyi diyolar deniyecem alıp

DalvikCache

DalvikCache

Üye
s2 ye çakma batarya almıştım şarj yüzde 50 ye gelince pat diye kapanıyodu telefon

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Tamam beyler sorun bataryadaymis degistim sorun kalmadi

anilari35

anilari35

Üye
hallettigine sevindimde :) android tarihinde ilk derken amacın neydi çok merak ediyorum insanları buraya toplamak için değmez

• Beğen
Tepkiler: Mücteba
lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
hallettigine sevindimde :) android tarihinde ilk derken amacın neydi çok merak ediyorum insanları buraya toplamak için değmez
Senle polemige girmeyecem uzun zamandir burdayim boyle bi konu gormedim o yuzden oyle yazdim

anilari35

anilari35

Üye
bakarsan her yere en az 50 tane konu bulursun şarj yüzdesinin inip çıktıgı bataryadan kaynaklı sorunları

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Sanane bundan peki.forum senin mi.boyle bi konu acilamaz diye kurllarmi var.ilgini cekmiyosa gelme geldiysen cozumu biliyosan soyle ve git

anilari35

anilari35

Üye
sana açma diyen yok konuyu,başlığı doğru koyarsan insanların zamanını çalmamış olursun

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Insanlar bu foruma giriyorsa zamanlari boldur emin ol.sen iyilik melegimisinki milleti dusunuyorsun

Üst Alt