Android tablet ile ilgili önemli sıkıntı

Sponsorlu Bağlantılar

cimex11

Üye
    Konu Sahibi
Android tablet ile ilgili önemli sıkıntı
Merhabalar kolay gelsin. Benim bir sorunum var android tabletim ile ilgili size danışmak istedim bilginiz olacağını tahmin ediyorum. 1 ay önce tuna shopping tv gibi saçma bir yerden tablet pc aldım. Tabletin modeli Promedia Xpro Google playde tablet Actions Xpro olarak geçiyor. Şimdi tabletin yazılım güncellenmesini yapamıyorum sürüm 4.0.3 Ice Cream S. Tabletime temple run Whatsapp nba 2k13 gibi uygulamalar çalışmıyordaha doğrusu çoğu uygulamalar çalışmıyor çalışması lazım aslında çünkü youtube da bir videoda aynı tabletin açtığını gördüm. Sorunun benim tabletim de olduğunu fark ettim. Uygulamaları açarken maalesef durdu veya Örnek veriyorum Whatsapp durdu gibi hatalar alıyorum. Zaten Googleplayde bu uygulamaları indiremiyorum Bu öğe cihazınız ile uyumlu değil diye bir sorunla karşılaşıyorum. Tableti doğru düzgün kullanamıyorum anlayacağınız. Belki bilginiz vardır diye düşündüm Çin malı tabletler ile ilgili bir rom programı yapmışsınız geçen sene onu gördüm belki bu tablet ile ilgili bir şeyler biliyorsunuzdur diye düşündüm. Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim... :)

eeenzo

Üye
gecmis olsun kardes rom istiyorsan buralarda dolas heryer rom kesinlikle bulursun benimde tabletim var o yuzden seni anliyorum :(

Üst Alt