Android Six Guns-Kovboy oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

galaxy12

Üye
    Konu Sahibi
Android Six Guns-Kovboy oyunu

Yapımcılığını Gameloft‘un üstlendiği veTeksas da ki azılı bir kovboyu canlandırdığınız oyunda bir anda kendinizi sürükleyici bir maceranın içinde buluyorsunuz.

Birbirinden farklı oyun dallarında başarısını gösteren Gameloft Six Guns oyunununda 3D grafikler, harika silah efektleri ve soundtrack ile adından sıkça söz ettireğe benziyor.

Fotoğraflar ile adım adım oyunu anlatacak olursak; (Ekran görüntülerine Watermark eklemedim paylaşımlarda kaynak belirtirseniz sevinirim)

At, Silah ve…

Android Six Guns oyununda size eşlik edecek bir dostunuz var, emrinize amade bir at, atınızı çağırmak için SHOP butonun altındaki At’a tıklamanız yeterli olacak. Islığınızı duyunca şahlanan at artık sizin emrinizde..
<span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 19px; text-align: justify; background-color: rgb(239, 239, 239); ">[video=youtube_share;3CMpTamgjRk]http://youtu.be/3CMpTamgjRk[/video]
indir

Şehriyar

Şehriyar

Üye
teşekkürler

guro123456

Üye
Bu oyunda herşey paralı yapmış serefsizler

galaxy12

Üye
    Konu Sahibi
Rhemen hemen cogu parali ama parasizda var yinede cok begendim

qazwsxe

qazwsxe

Üye
t20 de calisir mi

galaxy12

Üye
    Konu Sahibi
bnm tlfn 320*48o y20de ayni galiba yuikler bence

qazwsxe

qazwsxe

Üye
peki deniycem

estelrev

Üye
markette ücretsiz sunulan oyunun data'sını bile vermeden neden paylaşıyorsunuz ki

galaxy12

Üye
    Konu Sahibi
markette ücretsiz sunulan oyunun data'sını bile vermeden neden paylaşıyorsunuz ki
Markette cihazının bu uygulamayı desteklemiyor diye uyarı alanlar indiremiyor malesef apk dosyası ile yükleyebiliyoruz datasına baktım ama tam olarak nerede olduğunu bulamadım bulursam upload edeceğim

korhan_20_20_20

Üye
Samsung Galaxy Y Pro'da neden çalışmıyor bu bi de bunu deniyim.

korhan_20_20_20

Üye
Galaxy y pro'da çalışmaz hocam galaxy y pro q klavyeli telefon bu oyun ise dokunmatik telefon için :oke:

Galaxy Y Pro'da qwerty klavye var ama ekranı da dokunmatik.Biraz araştırsan iyi olur.

galaxy12

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Y Pro'da qwerty klavye var ama ekranı da dokunmatik.Biraz araştırsan iyi olur.
araştırmaya gerek bile duymuyorum çünkü arkadaşımda var :oke:bu oyunun en düşük çözünükürlük seviyesi 320*480 olarak yapıldı sen bunu galaxy y pro yüklemeye çalışıyorsan sana başarılar dilerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt