Android Samsung Cihazların İmei Değiştirme Yöntemi | %100 Kesin Ve Garanti Çözüm + Ücretsiz |

HakanLJ

Üye
baya okudum ama yapan cikmamis ama emegine saglik lazim olursa deneriz ins. kimseye lazim olmaz saglam saglam dursun imeiler

aynısı yaptım galaxy s2 de.. şimdi telefonum açılmıyor...sarja takıyorum onu bile gostermıyor..ne yapabilirim?

xx11xx11

Üye
Note 3 neo da ise yarar mi acaba

Allah razı olsun , çok aradım sonunda oldu . Eywallah .

Tepkiler: veliahht

veliahht

Üye
slmn alykm yurt dışından gelme s3 mini var gt-ı8200 ve 3310 imei si atmak istiyorum telefonu rootladım yardım edersen çok memnun kalırım şimdiden çok teşekkür ederim...

2. resim gözükmüyor yenileyebilirmisin kardeş

Teşekkürler. Bende şu anda bu sorun var yardımcı olur mu suz

Benim telefon S4 lite olan yani 9505 olan 4gli modeli

ferdi_13

Üye
S.a arkadaşlar s4 i9500 cihaza IMEI attirabilmiyim birkaç yere gösterdim atamayiz dediler yardimci olurmusunuz

Buradaki bilgilerin hepsini uygularsan atabilirsin

Peki Galaxy S3?
4.1.2 var üzerinde. Daha önceden Imei atılmış cihaz. Imei değiştirmek istiyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

saynesim

Üye
Not 3 için geçerlimi değiştirme

Emeğine sağlık ama daha kolay bi yol var.Öncelikle play storeden indirin adı mtk olsada orjinal telefonlardada çalışıyor.tek yapmanız gereken gprs ye girmek ve eski bir telefonun imei kodunu 3310 imeini S5 bile atabilirisinz.apply basıp telefonu yeniden başlatıyoruz işlem tamam

Tepkiler: Silinen Üye 484994

nazmi28

Üye
Hocam kafan mı güzel...
Denedin mi sen bu programı da buraya yazıyosun...
Arkadaşım bu program MTK işlemciler için
Samsung Elinox kendi işlemcisini kullanır bazılarıda snapdragon işlemcidir...
Bu kadar kolay mı bu işler ?
Bu programla samsung sadece çakma tellere imei yazarsınız oda mtk işlemciyse eğer...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haklısın hocam onu eklememişim sadece mtk işlemcilerde işe yarıyo ben mtks3mini ve mtk s5 ile yaptım

ThE_kOnT

Üye
teşekkürler bi deneyelim bakalım