Android Romlar Hakkında İstedğiniz Herşeyi sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

perdeci_

Üye
samsung note var fakat bili 1 gün gidiyor daha uzun gitmesi için hangi rom yada ne yapmam gerekiyor yardım edersen sevinirim

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
samsung note var fakat bili 1 gün gidiyor daha uzun gitmesi için hangi rom yada ne yapmam gerekiyor yardım edersen sevinirim

şunu dene bakalım hafiften bide s3 görünümü vermşler. işe yaramazsa habr ver

- - - Eklendi - - -

lg optimus 3d ye hangi romu önerebilirsiniz

lg için fazla rom çıkmıyor onun için kullanıcı yorumları az. stock rom dan devam et.

- - - Eklendi - - -

edit: sarj sorunu tüm androidlerde var artık norml bir durum gbi oldu.

masarati

masarati

Üye
selam ben galaxy s i9000 gingerbred 2.3.6xwjw5 rom kullanıyorum bu romda tur bölge kodu bulunmuyor bunu nerden indirebilirim +nasıl yükleyebilirim yardımınızı bekliyorum

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
selam ben galaxy s i9000 gingerbred 2.3.6xwjw5 rom kullanıyorum bu romda tur bölge kodu bulunmuyor bunu nerden indirebilirim +nasıl yükleyebilirim yardımınızı bekliyorum

tur bölge kodu ne ? ilk defa senden duyuyorm . bilen arkadaşlara danış

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
explorer için yapılacak birşey var mı ?

advancel

advancel

Üye
Ben LiveSuit kullanırken bir hata oldu pnpfelin: inlavid id diyor bu sorunu çözene beğeni yapıcam nolur!

oski1256

Üye
Merhaba ben Samsung Galaxy S I9000 Kullanıyorum.
Sizce batarta olsun ram bakımından görsellik bakımından hangi romu önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler

oski1256

Üye
peki hangi sürümü olabilir

kalecio

Üye
turcell t11 rom varmi arkadaslar lutfen

MoonLife01

MoonLife01

Üye
xperia neo v var bende hic bilmiyorum bu konulari room root benin telde 4.0.4 var ben bunu jb nasil yaparım room ve rootla yanlis birsey yapsam tel yanarmi simdiden teşekkürler

nefsele

nefsele

Üye
hacı htc desire telefonum var vodafondan alınma buradaki ics romlardan yüklemek istiyorum nasıl yaparım yardım edermisin bide herhangi bişey olursa nasıl yedekleme yaparım ?

sadece35

sadece35

Üye
Gio için cyanogen mod ağır diyorlar simlegio sence nasıl

Birde bu rom atmadan önce clocword ile yedek alsak ,sonra romdan sıkılınca orjinal yedeğimize dönebilirmiyiz.
Dönersek riski nedir

yusufi87

Üye
Htc için yapılmış ne kadar rom varsa hepsini denedim diyebilirim. Hangi rom daha iyi hangisi daha fazla batarya süresini uzatır yada
hangisi az ram yer aklınıza gelen herşeyi sorabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız cihaza en uygun romu size seçebilirm.
htc salsa için hangi rom u tavsiye edersiniz..

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Kardeş galaxy w iyi bir rom lazım herşey çalışcak ama .. Bazılarında radyo felan çalışmıyomuş da o yüzden :)

ali_tl11

ali_tl11

Üye
iyi günler arkadaşlar abim bir htc desire telefon aldı.fakat sorun şu Telefon çalışıyor ve açılıyor ancak bir program açınca örneğin kamerayı açınca reset atıyor ve sürekli açılışta reset atarak dönmeye başlıyor. Pili çıkartıp bir süre bekleyince normal açılıyor ama yine bir program çalıştırmanız aynı döngüye sebep oluyor.sorunu nedir.bir çözümü varmıdır.

kapakli511

kapakli511

Üye
rom attıktan sonra imee giderse ne yapıcaz acaba bu forumda çözümünü yapabilen yok :)

PremiumLife

PremiumLife

Üye
hocam rom portlaya biliyomusunuz?

cCccevocCc

Üye
Benim bi sorum olacakti bana cmw nedir anlatir misiniz galiba rom yuklemek icin bunu yapmak gerekliymis sonra cm9 romunun kurulusunu da anlatabilirmisiniz videolari izledim de bir sey belli deil anlasilmiyor yardimci olur musunuz

mk1326

mk1326

Üye
Arkadaşlar Rom: Cyanogenmod 9 rc6
Kernel: Romun orjinal kerneli

Telefonum çok ısınıyor internetten indirme yaparken ve şarja taktığımda özellikle.Birde telefonun tuş kilidini açayım derken çoğu zaman telefonu kapalı olarak buluyorum.Telefon, önceye göre performans olarak çok çok iyi ama belirttiğim sorunlara sebep oluyor sebebi nedir?
(Daha önce Yoonkernelide denedim fakat birşey değişmedi)

Şimdiden teşekkürler...

Üst Alt