Android Program Fikrinize ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

yucelsolak

Üye
    Konu Sahibi
Android Program Fikrinize ihtiyacım var.
Merhabalar
İnternet üzerinde akıl zeka oyunu satışı yaptığım bir web sitem var.
3 yıldır satış yapıyorum. Instagram takipçi sayım da reel 120 bin oldu. yavaş yavaş marka bilinirliği oluştu.
Ancak şuan android ve ios bir yazılım yapmama gerek var mı onu düşünüyorum.
Acaba böyle bir programda kullanıcılara ne sunabilirim? Neden web siteme girip alışveriş yapmak yerine bu android yazılımı indirmek zorunda kalsınlar? bu sorulara cevap bulamıyorum. Ayrıca bu yazılıma emek ve para harcayarak yaptırdıktan sonra bir de insanların indirmeleri için reklam bütçesi ayırmam gerekecek.
Bu yazılımın müşterilere olan faydasının dışında bana ek bir getirisi ne olabilir?
Web sitemi aşağıdaki linkten inceleyip fikir verirseniz sevinirim.
İkna edici fikri olup da yazılımı yazabilecek arkadaşlar da pm üzerinden benimle iletişim kurabilirler.
Web Sitem

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Web sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Ve bu uygulamaya kullanıcılar için dilerseniz sitenizde olmayan farklı birşeyler de ekleyebilirsiniz.

yucelsolak

Üye
    Konu Sahibi
Web sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Ve bu uygulamaya kullanıcılar için dilerseniz sitenizde olmayan farklı birşeyler de ekleyebilirsiniz.
sitenin mobil versiyonu var zaten. amaç mobil değil de android ya da ios yapıp ekstra ne gibi şeyler olabileceği

Üst Alt