Oyun Android oyun yazma DESTEK!!!


2By_KeReM2

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 1 haftadır unity 3d ile haşır neşirim bi android 52 oyunu yazmak istiyorum ama unity adına izlediğim bütün videolar ya fps yada basit karakterli oyunlar hakkında. ben bir iskambil batak pişti vs. oyunu yazmak istiyorum internette bişey bulamıyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa ufaktan yardımcı olursa çok sevinirim.
daha iyi yada basit bi program veya site öneriniz varsada söyleyin temelde nasıl bi mantık izlemeliyim? fps gibi oyunlarda karakteri hareket ettirmek için klavye tuşlarına komut atanıyor tamam ama ben dokunmatik telefon için yapacam yani tuş yok sadece dokunma var işte bunları nasıl ayarlayacam? bu hem bana hemde diğer meraklılarına yardımcı olur çünkü internette gerçekten bu konu hakkında bişey pek yok. Bu arada konuyu nereye açacağımı bilemedim diye buraya açtım şimdiden kusuruma bakmayın.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt