Oyun android oyun hilesi için yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

samigo

Üye
    Konu Sahibi
android oyun hilesi için yardım lütfen
ARKADAŞLAR LÜTFEN ANDROİD HORDE DEFENSE OYUNU VAR AMA HİÇ GEÇİLMİYOR . O YÜZDEN YA HİLESİ YADA HİLELİ APK DOSYASI VEYA DATA DOSYASI FELAN LAZIM YADA ANDROİD DE HİLE PROGRAMLARINI DENEDİM(GAME KİLLER , GAME HACKER ,GAME GUARDİAN , FREEDOM ) HİÇBİRİ OLMADI BAŞKA BİLDİĞİNİZ VARSA SÖLEYEBİLİRMİSİNMİZ ACABA ?

BİR DE LOONEY TUNES OYUNU İÇİN HİLE LAZIM :)

HA BİDE SON OLARAK GAME HACKER DE DEĞERLERİ GİRDİKTEN SONRA GAME RESET DEYİP DURUYOR ONUN Bİ ÇARESİ VARMI ?

Tufkan

Tufkan

Üye
Dostum lucky appmanager i dene(diger adi lucky patcher) ismi mor olursa yenile yap yama yapar yani ozel hile yapar benim kullandigim surum 5.0.8

• Beğen
Tepkiler: samigo

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Dostum lucky appmanager i dene(diger adi lucky patcher) ismi mor olursa yenile yap yama yapar yani ozel hile yapar benim kullandigim surum 5.0.8

Çok saol dostum peki bu lucky i nasıl kullanıcaz biraz anlatırmısın yani freedom gibi bişeymi ?

Tufkan

Tufkan

Üye
dostum gece 10-12 arası girince atarım şuan pek müsait değilimde
ama kısaca nalatmak gerekirse zaten açınca bütün uygulamalarını gösterir uygulamanın ismi mor olursa yani Horde Defance (biraz daha koyu yazar) isme basılı tutunca yenile diye bi yazı çıkar orada zaten devamı kolay yaparsın, ayrıca uygulama içi satın alımları kaldır yapada bilirsin ama yedeklemeden deneme olmazsa sorumluluk:lac: kabul etmem :sahan2: :ehe
Denedinmi?
Evet uygulama resimleri geliyor candy crush saga dan örnek halinde göstericem resimli
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Tamam dostum saol bi deneyim tekrar dönerim kısa sürede

• Beğen
Tepkiler: Tufkan
Tufkan

Tufkan

Üye
Safın alımları kaldırı da deneyebilirsin oda oluyo

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Dostum yapamadım ya olmuyo valla oyunun altında özel yama var yazmıyor bazı programlarda yazıyor ama oyunlarda yok valla bide basılı tutunca yenile gelmiyor ya sana zahmet baştan bi anlat veya başa bi yöntemi felan varmı yada başka bi program felan varmı acaba ??

Tufkan

Tufkan

Üye
Bazi surumlerde basili tutinca gelmiyor benim kullandigimi ben upload ediyim istersen

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Tamam daha iyi olur ama bendede 5.0.8 var haberin olsun yani onlada denedim olmadi yani özel yama çıkmıyor ve yenile seçeneği yok :(

Tufkan

Tufkan

Üye
Dostum özel yama var diyenlerde cikar zaten yenile
İndrime linkide hazirlamistim genede paylasalim
Adamim oyun betami yoksa normalmi

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Dostum özel yama var diyenlerde cikar zaten yenile
İndrime linkide hazirlamistim genede paylasalim
Adamim oyun betami yoksa normalmi

Dostum öncelikle teşekkür ederim paylaşım için ancak şunu söleyim oyunum full beta değil iki istediğim oyundada bi türlü özel yama var çıkmıyor yani öle yazmıyor o yüzden de yapamıyorum hileyi nasıl olcak şimdi ?

Tufkan

Tufkan

Üye
Bana bi ekran goruntusu atarmisin?

Tufkan

Tufkan

Üye
Pardon deminki icin dostum bu arada uygulamaya basili tutup uygulama ici satin alim ve lisasns yamalari die bi secenek var tabi uygulamada satin alincak sey varsa ona gir en sonuncu haricinde hepsini isaretle tamam de eger basarili olursa ucretsiz olcak marketin

• Beğen

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Pardon deminki icin dostum bu arada uygulamaya basili tutup uygulama ici satin alim ve lisasns yamalari die bi secenek var tabi uygulamada satin alincak sey varsa ona gir en sonuncu haricinde hepsini isaretle tamam de eger basarili olursa ucretsiz olcak marketin
Onu denedim oda olmadı ya oyunda tam satın al diyorum sunucu le veya google play ile bağlantı kurulamadı diyor veya not connecting store gibi bişey diyor yani oda olmuyor ne yazık ki başka bildiğin varmı acaba

Tufkan

Tufkan

Üye
Kusura bakma ama benden bu kadar dahada yapabilecegim birsey yok inanki yardim edebilecegim. birsey kalmdi

• Beğen

samigo

Üye
    Konu Sahibi
Tamam dostum genede çok saol allah razı olsun .

Tufkan

Tufkan

Üye
:rica:

Üst Alt