Android 5.0.2 Lollipop Oyun Hack

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Beyler şu an lucky patcher, game killer aktif durumda. SB Game Hacker, freedom, gamecih gibi programlar da sandığım kadarıyla uyumsuz

kalas01

Üye
Luckypatcher kullanıyorum zaten uygulama içi satın almayı sağlıyor ama bunun olmadığı memory editor isteyen oyunlar da mevcut
Game guardian 7.2.3 çalışıyor sanırım
S4 active 5.0.2 (fransa rom)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213

H0lligan

Üye
Luckypatcher kullanıyorum zaten uygulama içi satın almayı sağlıyor ama bunun olmadığı memory editor isteyen oyunlar da mevcut
Bazi uygulamalar icin data klasorunde ki dosyalari editleyerek yapabilirsin bunu ama dedigim gibi bazı uygulamalarda olur saadece olmayanlar icin de yapacak bisi yok

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
O da cok az oluyo

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Aynen hack yapmayi cok istiyorum cihaz 5.0 lollipop ama SB Game Hacker durduruldu diyo diğerleri de aynı :(

cincikhalil

Üye
Bu işlerden pek anlamamda game guardianı yüklemek için telefonun model numarasının 7.2.3 mü olması gerek bende s4 var 5.0.1 yükleyebilirmiyim

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Android 6.0 a game killer uyumluluğu artik gelsin ya ffff

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Android 5.0 da game killer 3.11 rahay calisiyor. Ama keske 6.0 da da calissa ... Efsane olurdu

Üst Alt