Android oyun arşivi bakmadan geçme

Sponsorlu Bağlantılar

azizd5353

Üye
Teşekkürler

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
:aman2:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
:aman2:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
++++++++++++++++

emreolol

Üye
tsk ama hic biri calismadi t20 oldugu icin anca 3 5 mb oyunlari acar zqten rom da root da attik yine ayni

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
kardeş t20 turkcellin basit bi telefonu daha üst modelerde sorunsuz çalışır ama t 20 de çalışanlarda var arasında

nojedrio

Üye
sağolasın

54alperen

Üye
Gta türk sd si nereye atcaz

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
android data gta klasörüne

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++++++

uartuk

uartuk

Üye
paylaşım için :tşk:

isofiko

isofiko

Üye
:good::tşk:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

flyx

flyx

Üye
[video=youtube;f5-sqNapvP4]http://www.youtube.com/watch?v=f5-sqNapvP4[/video]

şu sıralarda çok takıldım bu oyuna ücretli versiyonu varmı? ben göremedimde?

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama güzelmiş

I.E.D.

Üye
Teşekkürler

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

muratcan138

muratcan138

Üye
teşekkür

kreojen

Üye
KENDİ OYUNLARIMI PAYLAŞTIM Bİ TEŞEKKÜR YETER

Asphalt 7 heat

MARKET LİNKİ

DİREK İNDİRME LİNKİ

Grand TheftAutoVice City-v1.3 Türkçe'Android 2013

Grand Theft Auto Vice City v1.3 Türkçe Android 2013

Geta sürümü bu sefer android telefon ve tabletlere çıkmış durumda
üstelik türkçeleştirilmiş tavsiye 950mblik dosyayı sd carta atıp ardından apk atın ve kuruluma geçin

Boyut: 950 mb

Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android Telefon ve Tabletler için

(((Alternatif)))

Where's My Perry? / android oyun

FIFA 12 by EA SPORTS /

GÜNCELLENME TARIHI:

05 Şubat 2013 Salı

MEVCUT SÜRÜM:
1.3.98

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:

2.2 ve üzeri

KATEGORI:
Spor Oyunları

İNDİRMEDEN ÖNCE OKUYUN

BU OYUNU OYNAMAK İÇİN İNTERNET LAZIMDIR.
WİFİ İLE BAĞLANILMAZ.
PAKET LAZIM. !

MARKET

DİREK

Temple Run 2

Temple Run 2 Temple Run isimli oyunun devamı niteliğini taşıyor. Sonsuz koşu temasının kullanıldığı oyunu benzer yön tuşlarıyla oynamak mümkün.

Hill Climb Racing /Para Hileli/No Root/

Arkadaşlar yazıma başlamadan önce şu sevindirici haberi vermek istiyorum oyunumuzda hile yapabilmek için kesinlikle root gereksinimine ihtiyacınız yoktur oyun kendinden hilelidir. Oyuna giriş yaptığınızda hiç paranızın olmadığını görünce şaşırmayın sakın bir bölüme girin ve bir kaç altın toplayın ondan sonra paranızı görün bu yöntem ile paranız bittikçe para yapabilir araçlarınızı alabilir onları son ekipmanlar donatabilir rekorlarınıza rekorlar ekleyebilirsiniz. Oyunumuz Play Store'daki ile aynı sürüm yani son sürüm olup 1.5.2'dir. Bu versiyonda oyuna tank ve ralli aracı tarzında güçlü bir araç eklemiştir. Oyunu daha önce oynamayan arkadaşlarımız içinde kısa bir anlatım yapmak istiyorum oyun oldukça basit ve kolay gaz ve fren. Sürüş ortamlarımız oldukça farklı çöltoprak yol ay hakkında amacımız seçtiğimiz araçlar ile en iyi şekilde en uzun yolu yapmak kontrolleri yüzeyi gibi. Turkcell T11 de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Play Store'da 370.000'den fazla indirilmiştir.

Not : Para hilesi için bir oyuna girip para kazanıp tekrar paranıza bakarsanız görürsünüz.
Not : Kendi Sitemden Alıntıdır... )

Linkler :

N.O.V.A. 3

GÜNCELLENME TARIHI:
21 Aralık 2012 Cuma

MEVCUT SÜRÜM:
1.0.4

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:
2.2 ve üzeri

KATEGORI:
Arcade & Aksiyon

Merhaba

Bu oyun TVdeki WipeOut'un oyun versiyonu

Resimler:

Bu oyun hakkında bilgim yok.

Bus Parking 3D

Açıklama

Park etmek çoğu kişi için zor olmuştur fakat ben bunu çok iyi yaparım benim için çok kolay diye düşünüyorsanız size göre bir oyun var.
Otomobil park etme oyunlarına nazaran çok daha büyük bir araç olan otobüsü park etmeniz gereken bir oyun olan Bus Parking 3D ile ne kadar iyi olduğunuzu gösterin.
Başarılı grafikere sahip olan bu oyunda giderek zorlaşan bölümler yer alıyor. Android 2.2 ve üzeri sürüme sahip cihazınız varsa bu oyunu rahatça oynayabilirsiniz.
Fiyat:Ücretsiz
Uygulamanın QR Kodu

İzinler

Bu uygulama şunlara erişebilir:

• Konumunuzyaklaşık konum (ağ tabanlı)
      Uygulamaya yaklaşık konumunuzu belirleme izni verir. Bu konum bilgisi baz istasyonları ve Kablosuz bağlantı gibi ağ konum kaynaklarını kullanan konum hizmetlerinden elde edilir. Uygulamaların bu konum hizmetlerini kullanabilmesi için bunların cihazınızda açık ve kullanılabilir olması gerekir. Uygulamalar bulunduğunuz yeri yaklaşık olarak belirlemek için bu izni kullanabilirler.
      hassas konum (GPS ve ağ tabanlı)
      Uygulamaya Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) veya baz istasyonları ve Kablosuz bağlantı gibi ağ konum kaynaklarını kullanarak konumunuzu hassas bir şekilde belirleme izni verir. Uygulamaların bu konum hizmetlerini kullanabilmesi için bunların cihazınızda açık ve kullanılabilir olması gerekir. Uygulamalar bulunduğunuz yeri belirlemek için bu izni kullanabilirler ve bu kullanım fazladan pil tüketimine neden olabilir.
    • Ağ iletişimitam ağ erişimi
      Uygulamaya ağ yuvaları oluşturma ve özel ağ protokolleri kullanma izni verir. Tarayıcı ve diğer uygulamalar İnternet'e veri gönderilmesi için araç sağlarlar bu nedenle bu izin İnternet'e veri göndermek için gerekli değildir.
    • Telefon çağrılarıtelefonun durumunu ve kimliğini oku
      Uygulamaya cihazdaki telefon özelliklerine erişme izni verir. Bu izin uygulamanın telefon numarasını ve cihaz kimliğini etkin bir çağrı olup olmadığını ve çağrıda bağlanılan karşı tarafın numarasını öğrenmesine olanak sağlar.
    • Sistem araçlarıtabletin uyku durumuna girmesini önle telefonun uyku durumuna girmesini önle

Uygulamaya tabletin uyku durumuna girmesini önleme izni verir. Uygulamaya telefonun uyku durumuna girmesini önleme izni verir.

The Sims™ 3

GÜNCELLENME TARIHI:
18 Ocak 2013 Cuma

MEVCUT SÜRÜM:
1.0.46

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:
1.6 ve üzeri

KATEGORI:
Klasik

The Amazing Spider Man

Bu Konumda Size The Amazing Spider Man Adlı Oyundan Bahsedeceğim. Oyunda şehri haydutlardan kurtarmaya çalışıyoruz. Klasik Spider-Man Tarzı... Oyunun Grafikleri Süper Desem Yeridir Yani. İç Sesler ve Efektleride Unutmayalım Onlarda Muhteşem. Oyun Hiç Sıkmıyor Bence Süper Bazen Görevlerde Baya Zorlandım Ama Hiç Sıkmıyor Denemelisiniz Bence...

T.A.S.M. GÖRSELLER:

-------------------------------------------------------------------------------------
LİNKLER:

Bİ TEŞŞEKKÜR YETER İYİ FORUMLAR

TesekkurlerTesekkurler

Üst Alt