Haber Android N’in ne olacağı online anket ile belli olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android N’in ne olacağı online anket ile belli olacak
Bence iyi fikir :ehe NUTELLA FEna olmazdı :bud:

Google’ın yeni Android N işletim sisteminin isminin ne olacağı anketle belirlenebilir.

Google, mobil pazarda Android adındaki işletim sistemi ile adından söz ettirirken, Android hem akıllı telefon, hem de tablet pazarında en fazla kullanılan mobil işletim sistemi olmakta. Devamlı olarak yeni özellikler kazanan Android ayrıca her sene farklı bir sürüm ile karşımıza geliyor.

Google, Android işletim sistemlerini alfabetik sıraya göre tatlı isimleri ile sunuyor ve son olarak da geçtiğimiz Ekim ayı sonunda Android 6.0 Marshmallow sunulmuştu. 2016 sonlarına doğru da Android N’in geleceğini söyleyebiliriz.

Android N’in isminin ne olacağına dair şu an için bilgi bulunmamakla, birlikte bu ismi ilerleyen dönemde teknoloji meraklıları belirleyebilirler.

Google’ın CEO’su olarak görevini başarılı bir şekilde yürüten Sundar Pincai, Android N’in ismin ne olacağı konusunda online bir anket düzenlenebileceği ve bu ankette en çok oyu alan ismin yeni Android sürümünün ismi olabileceğini belirtti.

Android N’in ne olabileceğine dair bir çok tahmin gelmeye başladı bile ve bunlar arasında da Nougat, Nut Bread, ve Nutella gibi isimler öne çıkıyor. Nutella ismi her ne kadar marka olsa da daha önce Android KitKat ile de firma marka ismi de kullanmıştı.

Android N’in ne olacağı online anket ile belli olacak - MaxiCep

androfilex

androfilex

Üye
Naneli Şeker olabilir :D

yeumyang

yeumyang

Moderator
Nutella iyi olur

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye