Android Marshmallow memnunmusunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Android Marshmallow memnunmusunuz

• Evet

Kullanılan: 12 57.1%
  • Biraz,

Kullanılan: 4 19.0%
  • Hayır

Kullanılan: 5 23.8%
  • İdare eder

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Nexus 5'im var ve memnun değilim açıkçası. Arayüzde veya sistemde çok bir değişiklik yok bildiğiniz gibi. Şarj çok hızlı gidiyor. Ram kullanımı biraz daha azaldı gibi. Genel olarak memnun değilim.
Nexus 5 in bataryası düşük. O sorun güncelleme ile değil LG nin çıkaracağı daha iyi bir batarya ile çözlürdü kaldı ki S link powerbank (5200 mah) aldım böyelce batarya sorununuda halletim. Full şarjda neredeyse 3 kere dolduruyo. Fiyatı 50 lira gibi bişeydi.

Android 6.0.1 kullanıyorum memmnunum. Doze mode çok beğendim. Uygulama istekleri sonunda geldi. Kullanıcı gizliliği biraz daha pekişmş oldu. En beğendim SD kartın artık dahili hafızaymış gibi görünüyo olması(Hoş, Nexus 5 e geçince pek kullanamadım o özelliği ama olsun :D )

• Beğen
Tepkiler: GodMode

EarthWarrior

EarthWarrior

Üye
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum tek problem olarak gördüğüm xmod un marshmellow da çalışmıyor oluşu onun dışında bir problemim yok güzel

kralberk13

kralberk13

Üye
belki düzeltlir çıkacak olan güncellemede

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5'im var ve memnun değilim açıkçası. Arayüzde veya sistemde çok bir değişiklik yok bildiğiniz gibi. Şarj çok hızlı gidiyor. Ram kullanımı biraz daha azaldı gibi. Genel olarak memnun değilim.
Onlarda genelde saf Android var

• Beğen
Tepkiler: GodMode
GodMode

GodMode

Üye
Zenfone 2'ye bekliyorum 6'yı :) Ama hala 5.0 kullanıyoruz 5.1'i bile getiremediler. Zaten gelebilecek şeylerin hemen hemen hepsi Zenfonelerde mevcut ama Ram olayı başlı başına bir bela :S 4 GB Rami biraz kullanınca şişiyor onu halletsinler yeter.

javierbardem

Üye
Arkadaslar lg g4 var android 6 yuklendikten sonra hani parmaginizi ekranin en altindan yukari cektiginizde chrome veya kullandiginiz tarayici aciliyorduya o simdi acilmiyor tekrar o kisayolu nerden aktif edebilirim