Android market sorunu???

Sponsorlu Bağlantılar

psiko34

psiko34

Üye
    Konu Sahibi
Android market sorunu???
Samsung galaxy S aldım 2.2 ye güncelledim root yaptım ancak android markette bu paralı uygulama gözükmüyor bende bir gariplik var androidmarket.com sitesinde bakıyorum benim telefonda aratıyorum free versiyonları çıkıyor gmail hesabıda açtım kendime ne yapmam gerekiyor yardım lütfen?:allalla:

• Beğen
Tepkiler: mustafaa58 ve sineld

Lacoste

Lacoste

Üye
Bendede gözükmüyor türkiye diye olabilir diye düşünüyoruz kisitlamislar biraz

Nuri...

Nuri...

Üye
İndirmeniz gereken programın ismi , "MarketEnabler". Bu program sayesinde , paralı uygulamaları görebilirsiniz. Görememenizin nedeni , tamamen coğrafi kaynaklı ... Aşağıdaki kurulum dosyasını , deneyin. :)

psiko34

psiko34

Üye
    Konu Sahibi
o uygulamayı kurdum seçmeye çalıştığımda we got a problem houston diyor :D bir hata mı yapıyorum acaba?

ASTANA

Üye
SE X10 mini aldım. Bu telefonda hiç bir mess programını kablosuz bağlantısı olmadan çalıştıramıyorum. Benim yaşagığım ülkede 3G yok. Ne yapmalıyım. Yardım lütfen

mhmtozkn1

Üye
ben marketten program ındıremıyorum htc desireye ve guncelemıyorumm....ne yapabilirim yardım edinn??

mikfil

Üye
o uygulamayı kurdum seçmeye çalıştığımda we got a problem houston diyor :D bir hata mı yapıyorum acaba?

1. Seçerken T-Mobile (Us) 'ı seçmen gerekiyor,
2. Eğer öyle de olmuyorsa root yapamamışsındır...

leamer

Üye
Alternatif bir uygulamayıda ben söyliyim

shipped

shipped

Üye
dostum evvela cihaz rootlaman gerek ardından market acces yada enabler yükle ülkeabd oprator tmobile olacak .

merdiven42

Üye
bu işi tam anlamıyla görsel olarak anlatsanız arkadaşlar rootlamak ne demek nasıl yapacaz ? T-mobile (us) u seçtim huston bi problemimiz var dedi nasıl yapğıyoruz görsel olarak yada yazı olarak anlatılsa çok iyi olur

sorunu çözdüm. bi arakdaş sağolsun kies'in yeni sürümünü yüklediğin takdirde telefonu güncellemeye otomatik alıyor dedi. yaptım oldu :D

ppopp

Üye
Arkadaşlar,

ne bulduysam denedim ancak bir türlü sorun çözülmemişti. Sonunda sorunun port sorunu olduğunu varsayarak modem ayarlarını kurcaladım ve sonunda çözdüm.

En kestirme ve kalıcı çözüm için aşağıdakileri uygulayın:
1-modeminizin IP adresini internet adres çubuğuna yazınız ve giriş yapınız( örn: )
[modem ayarlarını daha önce hiç yapmadıysanız bilen birine danışın]
2-Modem ayarları içinden Firewall(veya Güvenlik Duvarı) ayarlarından DMZ(veya DeMilitarized Zone, veya Arındırılmış Bölge) yi bulunuz.
3-DMZ'yi etkinleştiriniz.(ilgili onay kutucuklarıyla vs.)
4-Aynı sayfada modeminizle bağlantı kurmuş tüm cihazlar görünecektir, buradan android cihazınızı bulup seçiniz
5-bu ayarlarınızı son olarak kaydediniz.

Bu işlemle android cihazınız için tüm bağlantı portlarını açmış oluyoruz ve port kaynaklı "android market" sorununu birdaha inşallah yaşamıyorsunuz.

Üst Alt