android market sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
    Konu Sahibi
android market sorunu yardım
arkdaslar samsung galaxy s 9003 aldım.android market uygulamasını yukledım tr olanı..progmrm acılıyor..yanlız kendı bırsey guncellemıyo yanı bırsey gözukmuyor..yukardan oyunlara gırınce acılıyor..oyunlardan herhangı brını tıklayıncada ..tl uyurı verıyo uzgunum...UYGULAMA MARKET(İŞLEM COM.ANDROİD.VENDİNG) BEKLENMEDIK SEKILDE SONLANDI UYARISINI ALIYORUM...SOURN NEDIR?KULLANCI ADI FALAN GMAIL GZL GIRDIM KABUL ETTI?ILK BASTA AMA BIRSEYE TIKLAYINCA BÖLE OLUYOR BIRI BANA YARDIM ETSIN DAHA YENIYIM ANDROID DE

shipped

shipped

Üye
(Bütün bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bir gmail hesabınızın olması lazım.İstenen kısımlarda bu hesabınızı girmeniz gerek)
Telefonunuzun arama menüsüne girip *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Karşınıza gelecek listeden ECT 'yi seçeceksiniz.Bunu onayladıktan sonra telefonunuz kendiliğinden kapanacak ve kısa bir süre sonra kendiliğinden açılacak ve artık android market ve youtube açılmış olacak.Bu arada telefonunuz ingilizce olarak açılacak.Telefonunuzu türkçe yapmak için settings>language and keyboard>choose language kısmına girip türkçeyi seçeceksiniz.Artık herşey tamam marketi ve youtube' yi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.BU İŞLEM ROOT DEĞİLDİR.DOLAYISIYLA GARANTİYİ BOZMAZ ve GERİ DÖNÜŞLÜ BİR İŞLEMDİR.Bu işlemi geri döndürmek yani marketi ve youtube'yi kaldırıp cihazı ilk günkü gibi yapmak istiyorsanız *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Bu defa ECT'yi değil TUR'u seçin ve onaylayın.Cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak ve açıldığında market youtube ve sizin yüklediğiniz bütün uygulamalar silinecek sadece galerinizdeki resim ve video gibi şeyler kalacak.(BÜTÜN AYARLARINIZ DA KUTUDAN İLK ÇIKTIĞI GİBİ OLACAK.)

• Beğen
Tepkiler: ziya.ziya.ziya, spongemert ve mdgsc
yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
    Konu Sahibi
telefonum i9003 galaxsı..bu ıslemlerı yapmadıgımdanmı?hıc bırsey ındıremedım hata aldım ben sımdı?

----------Eklendi @ 11:27:07 ---------- Yazıldı @ 11:22:25 ----------

forumda falan gördum turcellden alınanlarda fala olmuyormus bıseler bıseler..ben telefoncudan aldım sıfır turkcellden almadım..froyo 2.2 nedır bu yuklu galıba bıde telde..benm baska br sorunumda ;bazı uygulamalarda tl hafıazsına yuklenıyor ?bı cogu program denedım ama bazılarını sd karta atmıyor..

tektabancam

Üye
(Bütün bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bir gmail hesabınızın olması lazım.İstenen kısımlarda bu hesabınızı girmeniz gerek)
Telefonunuzun arama menüsüne girip *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Karşınıza gelecek listeden ECT 'yi seçeceksiniz.Bunu onayladıktan sonra telefonunuz kendiliğinden kapanacak ve kısa bir süre sonra kendiliğinden açılacak ve artık android market ve youtube açılmış olacak.Bu arada telefonunuz ingilizce olarak açılacak.Telefonunuzu türkçe yapmak için settings>language and keyboard>choose language kısmına girip türkçeyi seçeceksiniz.Artık herşey tamam marketi ve youtube' yi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.BU İŞLEM ROOT DEĞİLDİR.DOLAYISIYLA GARANTİYİ BOZMAZ ve GERİ DÖNÜŞLÜ BİR İŞLEMDİR.Bu işlemi geri döndürmek yani marketi ve youtube'yi kaldırıp cihazı ilk günkü gibi yapmak istiyorsanız *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Bu defa ECT'yi değil TUR'u seçin ve onaylayın.Cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak ve açıldığında market youtube ve sizin yüklediğiniz bütün uygulamalar silinecek sadece galerinizdeki resim ve video gibi şeyler kalacak.(BÜTÜN AYARLARINIZ DA KUTUDAN İLK ÇIKTIĞI GİBİ OLACAK.)

bende ı9000 var etc seçenegi yok fakat diger seçeneklerden birini denedim ingiltere çıkışlı gibi yazılım fabrika ayarlarına döndü sonra türkçe yaptım market ve youtube açık sadece operatör ayarı yapmanız gerekiyor oda internet aboneliginiz yoksa gerekli degil wi-fi yi kulklanabilirsiniz
android market den pc ye uygulama indiremiyorum ve bazı uygulamaları direk telefon ile indirmeye izin veriyor bun aşmanın bir yolu varmı?

yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
    Konu Sahibi
kardes sen turkcelldenmı aldın tlı?yoksa telfoncudanmı..tlı sattım ben acaba alsam yıne i9003 yöntem işe yarıcakmı?sen bu ayarları yaptıktan sonra kendımı yuklenıyo andorid market?turkce oluyomu market?

shipped

shipped

Üye
dahada sorunu çözemediyseniz . distrübütor ün yüklettiği room un üstüne açık room yükleyin . samfirmwarte sitesinde cihazınıza uygun kısıtlamasız roomlar mevcut

masumbad

Üye
Aynı sorun bende de var bir türlü çözemiyorum. Burda anlatılan *#272# yöntemini denedim ama reddedildi diye bi uyarı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

tektabancam

Üye
Aynı sorun bende de var bir türlü çözemiyorum. Burda anlatılan *#272# yöntemini denedim ama reddedildi diye bi uyarı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

*#272*telefonunuzun imei numarası# bunu dene kardeş

*#272# bu şekilde hata vermesi dogal

birde şunu aklından çıkarma yapacagın herşey seni ilgilendirir siz böyle yap dediz yaptım cihaz çöktü falan olmasın

masumbad

Üye
#272* yapıp bırakmadım dediğiniz gibi #272*telefonunuzun imei numarası# yaptım reddedildi diyo. Telefonu aldığıma pişman oldum ya internette o kadar aradım root yaptım ama bi türlü çözemedim normal diğer sitelerden indirdiğim uygulamaların çoğu çalışmıyo

tektabancam

Üye
#272* yapıp bırakmadım dediğiniz gibi #272*telefonunuzun imei numarası# yaptım reddedildi diyo. Telefonu aldığıma pişman oldum ya internette o kadar aradım root yaptım ama bi türlü çözemedim normal diğer sitelerden indirdiğim uygulamaların çoğu çalışmıyo

rootladım demişsin ben rootlamadım ojn. room üstünden yaptım belki root lu rom dan kaynaklanıyordur orj. rom yedegin varsa geri yükle öyle dene yada bilen birine yaptır bu işler biraz riskli cihaza zarar verebilir rootlama falan ben henüz cesaret edip yapamadım

adalıyım4152

Üye
Bu işlem orj.rom tekrar yükler mi

crowland

crowland

Üye

dostum sırf tesekur etmek ıcın kayıt oldum cok saol ıse yaradı :oke::yuru:heyo:

gumusland

Üye
sen varya çok mükemmel bi insansın karşımda olsan sarılıp öperdim şimdi seni:d:
çıldırtmıştı bu problem beni çok teşekkür ederim kardeşim:oke:

applejuicetrk

Üye
Merhaba , çok teşekkür ederim. günlerdir aradığım sorunun cevabını buldum ve dediğin gibi çalıştı.
sevgiler

crowland

crowland

Üye
(bütün bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bir gmail hesabınızın olması lazım.istenen kısımlarda bu hesabınızı girmeniz gerek)
telefonunuzun arama menüsüne girip *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.karşınıza gelecek listeden ect 'yi seçeceksiniz.bunu onayladıktan sonra telefonunuz kendiliğinden kapanacak ve kısa bir süre sonra kendiliğinden açılacak ve artık android market ve youtube açılmış olacak.bu arada telefonunuz ingilizce olarak açılacak.telefonunuzu türkçe yapmak için settings>language and keyboard>choose language kısmına girip türkçeyi seçeceksiniz.artık herşey tamam marketi ve youtube' yi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.bu işlem root değildir.dolayısıyla garantiyi bozmaz ve geri dönüşlü bir işlemdir.bu işlemi geri döndürmek yani marketi ve youtube'yi kaldırıp cihazı ilk günkü gibi yapmak istiyorsanız *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.bu defa ect'yi değil tur'u seçin ve onaylayın.cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak ve açıldığında market youtube ve sizin yüklediğiniz bütün uygulamalar silinecek sadece galerinizdeki resim ve video gibi şeyler kalacak.(bütün ayarlarınız da kutudan ilk çıktığı gibi olacak.)
peki usta su android markete erısım yok onu nasıl halledecegız oyun almak istesek

yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
    Konu Sahibi

dedıgın gıbı yaptım kaqrdesım saolasın..ama applanette daha gzl uygulamalar var:)bende androıd marketı bıse sanıyodum..en guzl kalıtelı oyunların cogu androıd markette yok:)

delihikmet

delihikmet

Üye
Kardeş teşekkürler iyi iş çıkarmışsın
1 sorum var cevap verebilirsen sevinirim peki başka market uygulaması yükleyebilirmiyiz (samsun android market) (apk marketim) gibi market uygulamalarını yüklesek sorun olurmu ?

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
Bende Galaxy Mini var root felan hiç anlamam bir gün kiesten müzik atcaktım kendime güncelleme geldi yaptım (20 dk sürdü yaklaşık) ve orjinal market geldi menüde gelzinme internet gibi şeyler de hızlandı.

dorukgok

Üye
Aylardır bakıyorum ve hiç bir sitede bu kadar kolay bir yöntem vermemişler. Hep ROM değişikliği ve garantiden çıkartan çözümler önermişler. Yardımınız için teşekkür ederim.

mdgsc

Üye
vallahi büyük insansın 2 gündür arıodum olmuodu , ama şimdi sıkıntısız baglanıyor android markete , yalnız bu işlemi yapmadan telefon rehberini ve diğer ayarlarınızın yedeğini alın yeni alınmış gibi açılıyor ( fabrika ayarlarına dönüyor) tekrar teşekkür ederim.

Üst Alt