Android Market sorunu Lütfen yardımm!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersoz1903

Üye
    Konu Sahibi
Android Market sorunu Lütfen yardımm!!!!!
Android marketten uygulama satın aldım sonra 24 saat içinde beyenmeyince sildim ve iade ettim şimdi uygulama satın almaya kalktığım zaman ' 'isteğiniz işleme konarken bir sorun oluştı lütfen sorunu düzeltmek içim checkout.google.com adresini ziyaret edin '' uyarısı alıyorum siteye giriyorum sorun içeren bir mesaj yok kredi kartımı inceledim para alınmış iade yapılmamış lanet olsun dedim yeni kredi kartları girdim gene düzelmedi sorunu nasıl düzelteceğimi bilen varmı çok fena sıkıştım almam gereken ofis uygulamaları var alamıyorum bu yüzden:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

kimse cevabı bilmiyormu??????

Lacoste

Lacoste

Üye
nasıl aldınki? türkiyeden uygulama almaya izin verilmiyo bişi söyleyemicem

ersoz1903

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır cözdüm operatörümü t mabile olarak gösterdim sorun kalmadı Lacoste :):):) türkiyeden yapılmayan bir sey kaldımı yahu bizde türk zekası var cihazını rootla marlet eble yükle nazar etme seninde olur

OğuzcanAbi

Üye
tamamdır cözdüm operatörümü t mabile olarak gösterdim sorun kalmadı Lacoste :):):) türkiyeden yapılmayan bir sey kaldımı yahu bizde türk zekası var cihazını rootla marlet eble yükle nazar etme seninde olur

yasa dışı mı :hmmm

ersoz1903

Üye
    Konu Sahibi
hayır yasa dışı değil sadece hattımı başka bir operatör olarak göstern bir program var turkcell diilde o2 veye t mobile gibi gibi cihazı root etmen lazım ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...