Android Lollipop Önizleme Sürümü | Nasıl Kurulur?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Ben indirip yükledim şuanda inceliyorum dalvink görünmüyor herhalde art de sıkıntı görürsem yazmaya çalışırım teşekkürler

5.0 da dalvik yok artık. Sadece ART var bundan sonra.

intralot

intralot

Üye
pil sıkıntılı inşaala finalde daha iyi olur

akman_12

akman_12

Üye
İlk çıkan sürümüde denemiştim ona göre baya gelişmiş final sürüm daha iyi olur inşaallah.art bazı uygulamalar çalışmıyor pes 2012, nba 2014, gibi pili pek sorun etmiyorum aynı gibi.64 bit den filan bahsediliyordu varmı ve nasıl anlaşılır.statusbar güzel olmuş.duvarkağıtlarını pek beğenmedim.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Uyumsuz uygulamaları artık zamanla uyumlu hale getirecek yapımcıları.
Android 5.0, 64bit destekliyor ama Nexus 5 işlemcisi zaten 64bit değil. Aynı şekilde Nexus 6'da 64bitlik işlemci ile gelmiyor. Artık diğer bahardaki yeni Nexus Snap810(64bit) ile gelir.

avast

avast

Üye
Uyumsuz uygulamaları artık zamanla uyumlu hale getirecek yapımcıları.
Android 5.0, 64bit destekliyor ama Nexus 5 işlemcisi zaten 64bit değil. Aynı şekilde Nexus 6'da 64bitlik işlemci ile gelmiyor. Artık diğer bahardaki yeni Nexus Snap810(64bit) ile gelir.
Hani google baba bize guncelleme verecekti :D

akman_12

akman_12

Üye
Chrome ve gmail romda kurulu değildi ilginç mesaj uygulaması meterial desing değil rehber güzel olmuş pil tasarruf modu var şarjın dolmasına ve bitmesine kaç saat kaldığını gösteriyor.ram kullanımı sistem uygulamalar ve boş olarak üç katagoriye ayrılmış.

avast

avast

Üye
Chrome ve gmail romda kurulu değildi ilginç mesaj uygulaması meterial desing değil rehber güzel olmuş pil tasarruf modu var şarjın dolmasına ve bitmesine kaç saat kaldığını gösteriyor.ram kullanımı sistem uygulamalar ve boş olarak üç katagoriye ayrılmış.
Batarya nasil artla %30 daha az kullancak bataryayi diyodu

akman_12

akman_12

Üye
Şuan çok erken ama %30 bir artış göremedim belki final sürümde olur

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Batarya nasil artla %30 daha az kullancak bataryayi diyodu
Kim dedi? Çok abartmışlar.
Evet, bazı appler yoktu ve aosp browser ile sms vardı. Final sürümde yine hangouts olur. Belki sms uygulamasının material design versiyonu olur. Güzel olur.:D

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Emegine saglik.Nexus 4 kullanicisiyim isime yaramiyor konu ama boyle konularin cok olmasini isterdim ingilazcam zayif :-)

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :D

akman_12

akman_12

Üye
Nba 2k15 i yükledim gayet akıcı bir şekilde çalışıyor art uyumlu herhalde nba 2k14 çalışmıyordu bu iyi oldu.

avast

avast

Üye
Hanu final :pokey:

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sabır hacı ya. Nereden baksan 2 haftası vardır. :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hacı ben yayınlıyor olsam yayınlardım ama işte google.... Kusura bakma. [:D]

akman_12

akman_12

Üye
Full sürüm yayınlanınca otadan mı yükleyeceğiz yoksa pc ye indirip öylemi kuracağız.

akman_12

akman_12

Üye
Final sürüm geldimi nasıl aralarında fark varmı multirom yüklüde biraz böyle kullanacağım yorumlarınızı bekliyorum.

Üst Alt